AFRISO провела навчальний семінар в Дніпрі

Компанія AFRISO, добре відома в Україні своїми розповітрювачами, термометрами, манометрами, термоманометрами, клапанами, приводами та іншими комплектуючими для опалення та водопостачання, 10/08/2017 провела в Дніпрі навчальний семінар.

Захід викликав велику зацікавленість дніпровських проектувальників та монтажників, адже багато з них вже не один рік працюють з продуктами AFRISO. Що нового з’явилося в ассортименті компанії? Які напрями по опаленню та водопостачанню AFRISO підтримує в першу чергу? Про це розповів лектор AFRISO, спеціаліст-теплотехнік Егор Тунік.

Сепаратори повітря та шламу

Компанія розширила ассортимент захисного обладнання сепараторами повітря та шламу бренду OaseTECH. OaseTECH забезпечують на порядок вищий захист, ніж звичайні сітчасті фільтри та поплавкові розповітрювачі. Їх дія заснована на зміні потоку з ламінарного на турбулентний, що дозволяє видаляти бульбашки повітря та бруд значно менших розмірів. Чистий теплоносій подовжує термін служби коштовних элементів системи.Сепаратори шламу та повітря.

Підвищення енергоеффективності

В лінійці AFRISO додалось багато нових комплектуючих, які призначені для роботи в системах з сонячними коллекторами, твердопаливними котлами, тепловими насосами, буферними ємностями. Використовувати по-максимуму найбільш дешеві джерела енергії – нагальна проблема сьогодення. Нові три- та чотириходові клапани, змішувальний вузол, термостатичні клапани дозволяють без втрати комфорту використовувати енергію, переміщуючись від дешевих джерел до дорогих.

Привод та клапан AFRISO.

Повний контроль з EUROSTER

EUROSTER – порівняно недорога, ефективна автоматика для систем опалення, водо- та холодопостачання. Великий вибір. Від дешевих контроллерів для керування одним циркуляційним насосом до складних пристроїв з можливістю програмування , керування одночасно насосами, котлами, сервоприводами, клапанами та іншим. В побутових системах дозволяють вирішити практично будь-яку задачу.

Одним постом не описати всі новинки AFRISO – кожна з них гідна окремого розгляду. Однозначно, семінар від компанії AFRISO це приємні враження, нові знання та рішення, рука на пульсі опалювального ринку… і необмежена кількість смачної кави. Захід, який повинен відвідати кожен проектувальник.

Leave a Reply