BAXI ECO Nova 31F – старт продажів нового газового котла

Нова модель настінного котла базується на вже добре зарекомендувала себе платформі ECO Nova, має таку ж панель управління і електронну плату. Проте у нової моделі дуже багато спільного з легендарною моделлю котлів BAXI LUNA-3 310Fi, наприклад, збільшений мідний теплообмінник і корпус збільшеного розміру, пальник, камера згоряння, елементи системи димовидалення та датчики безпеки котла.

Газовий котел BAXI ECO Nova 31F.

Baxi запропонувала ринку доступний газовий котел потужністю 31 кВт. Дана модель була розроблена спеціально для країн східної Європи з урахуванням вимог ринку і поєднує в собі такі якості, як приваблива ціна з одного боку і надійність, простота в установці, експлуатації і обслуговуванні – з іншого боку.

Модель BAXI ECO Nova 31F відноситься до класу обладнання з оптимальним співвідношенням ціни і якості. Всередині котла встановлено два роздільних теплообмінника на опалення та ГВП, насос Grundfos c напором водяного стовпа 6 м, латунна гідравлічна група, розширювальний бак ємністю 10 літрів, а також газовий клапан та електронна плата Honeywell.

Leave a Reply