Данфос ECL4 Control – нове покоління контролерів

Регулятори температури ECL користуються великою популярністю: версія 310 вийшла в 2010 році, і з цього моменту на ринку східної Європи було продано більше 75 000 екземплярів – як у складі блокових рішень, так і окремо. Їх функціонал охоплює безліч схемних рішень для теплових пунктів і є лаконічним і доступним.

З моменту виходу ECL 310 системи теплопостачання постійно вдосконалювалися. Набувають поширення хмарні послуги моніторингу, з’являються інтелектуальні приводи. З урахуванням тенденцій галузі компанія «Данфосс» розробила нову модель електронних регуляторів температури — контролери ECL4 Control, що конфігуруються.

ECL4 Control – нове покоління контролерів Данфос
ECL4 Control – нове покоління контролерів Данфос

Нові контролери забезпечують погодозалежне регулювання систем опалення та підтримання параметрів гарячого водопостачання. Відмінні риси ECL4 — інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс, різноманітність параметрів, опцій і конфігурації роботи в межах двох контурів. Базова модель керує опаленням та ГВП або двома контурами опалення. У PLUS-версіях є входи та виходи, які можна використовувати для підключення додаткових датчиків тиску. Контролери можуть керувати імпульсними та аналоговими приводами.

ECL4 Control легко налаштувати. Для цього достатньо підключити контролер через Ethernet або USB до комп’ютера та запустити у веб-браузері спеціальну програму. Тут можна задати конфігурацію обладнання та набір функцій, перенести скопійовані з іншого аналогічного контролера налаштування, переглянути графічні схеми теплового пункту та підключень, а також вивантажити їх у PDF. В інтерфейсі самого контролера на великому кольоровому дисплеї можна переглянути та налаштувати основні технологічні параметри.

Новий електронний контролер має широкі комунікаційні можливості. Крім Ethernet та USB-портів він оснащений двома портами RS-485. Один використовується для приєднання додаткового модуля входів-виходів, другий для підключення ECL4 Control до систем диспетчеризації за протоколом Modbus RTU. За допомогою Ethernet його можна також підключити до BMS або до хмарної системи Danfoss Cloud-Control.

Вже на етапі написання програм алгоритми контролера ECL4 адаптувалися під систему Cloud-Control, тому його інтеграція не вимагатиме жодних додаткових витрат на програмування та налагодження.

Розробники «Данфосс» прагнули дотриматися балансу між вартістю кінцевого продукту та його функціональністю, зберігаючи при цьому традиційну якість. Тому новий ECL4 Control стане оптимальним вибором на користь енергозбереження та економії.

Leave a Reply