DANFOSS і TION – разом “розумний будинок”

Інженери компанії «Данфосс» і виробника брізерів Tion об’єднали зусилля для створення кліматичної системи нового покоління. За допомогою програмованого електронного терморегулятора Danfoss Eco забезпечується повний контроль температури повітря в приміщенні.

Схема розумного будинку Данфос + Тіон

Керування за допомогою базової станції MagicAir та мобільний додаток Tion.

Додаток дозволяє наслаштувати індивідуальний графік роботи кожного термостата Danfoss Eco протягом доби і по днях тижня. Пристрій регулює інтенсивність нагріву радіатора в діапазоні від +5 до +28 ° C.

Серед інтелектуальних функцій – адаптація до конкретного приміщення з автоматичним налаштуванням алгоритму нагріву. Передбачена коригування при появі нових джерел тепла, наприклад, при включенні побутових електроприладів. В режимі провітрювання, при різкому зниженні температури відбувається тимчасове відключення радіатора.

Точність регулювання забезпечують вбудовані датчики, які в реальному часі вимірюють температуру в приміщенні. В цілому можливості терморегулятора дозволяють знизити енергоспоживання практично в два рази.

Інтеграція Danfoss Eco в систему на базі станції MagicAir дозволяє контролювати температуру, вологість і рівень CO2. Автоматичне керування брізерами Tion, терморегуляторами Danfoss Eco, будь-яким кондиціонером і очищувачем Tion Clever створює в будинку або офісі оптимальний комфортний мікроклімат та значно зменшує витрати на опалення / кондиціонування.

Leave a Reply