Danfoss TDU.5 – нова серія поверхових вузлів опалення

З моменту першої появи на ринку поверхові розподільні вузли опалення TDU зарекомендували себе як надійне і зручне рішення. Їх безумовними перевагами є якісна заводська збірка, спрощення проектування та монтажу безпосередньо на об’єкті, комплексна гарантія.

Danfoss TDU.5 - нова серія поверхових вузлів опалення

Нещодавно компанія «Danfoss» почала випуск нової серії поверхових вузлів — TDU.5. Це виріб заводської готовності, який виконує приєднувальну, вимірювальну, регулюючу та розподільчу функції.

Основна відмінність нової версії вузлів від попередньої моделі — багатофункціональний колектор, до складу якого входять запірні вставки з гумовим ущільненням для кожного споживача, штуцери для підключення імпульсної трубки і датчиків температури. Конструкція вставки забезпечує захист від прикипання запірного елемента, а гумові ущільнення між вставкою і колектором збережуть герметичність навіть у разі зриву герметика. Для більш зручного приєднання до труби PEX на вхідному колекторі передбачені перехідники з зовнішньою різьбою під плоске ущільнення, а на зворотному — накидні гайки для підключення теплолічильників. Число виходів для підключення може становити від 2 до 12.

Новий тип кронштейнів кріплення до стіни надає можливість позиціонування колекторів по трьох осях, що спрощує проектування і монтажні роботи. Як і попередня версія, всі вузли оснащуються автоматичними регуляторами перепаду тиску APT і ручними стендами клапанами для гідравлічної ув’язки системи.

Завдяки оптимальній конструкції вузли TDU.5 будуть поставлятися в ще більш компактною і надійній упаковці. За рахунок решетування коробок плитою OSB можна максимально заповнити контейнер вантажного автомобіля, тим самим знижуючи витрати на транспортування і зберігання.

Danfoss TDU.5 - позначення вузла.

Основні конструктивні відмінності від попередньої версії

  • У кожному поквартирному відвід колектора передбачена запірна латунна вставка.
  • У кронштейнів з’явилася функція регулювання положення колектора по глибині.
  • Теплолічильники в TDU.5 перенесені на зворотну лінію. Підключення датчиків температури від лічильників тепла передбачені у вхідному колекторі.
  • На вхідному колекторі передбачені перехідники з зовнішньою різьбою під плоске ущільнення для приєднання до труби PEX.
  • На зворотному колекторі передбачені перехідники для підключення теплолічильників.
  • Вузли будуть поставлятися в новій, більш компактній і надійній упаковці.

Leave a Reply