Двоконтурний хронотермостат VT.АС711 – новинка VALTEC

В лінійці автоматики компанії VALTEC з’явився новий продукт – двоконтурний кімнатний хронотермостат VT.АС711.

VT.АС711 кімнатний двоконтурний хромотермостат.

Головна перевага новинки це можливість керування як системою радіаторного опалення, так і системою тепла підлога.

Робота кімнатного термостата VT.АС711 відбувається по особливому алгоритму. Якщо температура в приміщенні занадто низька, то термостат задіє одночасно обидві системи – тепла підлога і радіатори. Це дозволить прогріти кімнату максимально швидко. При досягненні комфортної температури радіатори відключаються, в роботі залишається тільки тепла підлога. Підтримується максимальний комфорт. Якщо температура продовжує рости, термостат відключає і підлогове опалення. Включення систем відбувається в зворотній послідовності.

В функціях термостату VT.АС711 тижневе програмування. Є можливіть встановити температуру для шести часових періодів в кожній добі.

Хронотермостат електронний двоконтурний VT.АС711 керує опаленням за допомогою вбудованого датчика температури повітря і за допомогою виносного датчика теплої підлоги.

Можлива робота як з нормально закритими, так і з нормально відкритими сервоприводами. Підключення приладу – трьохконтактне.

Напруга живлення мережі – 220 B / 50 Гц. Максимальний струм комутації – 3 A.

Кімнатний хронотермостат VT.АС711 еффективне та порівняно недороге рішення для приміщень в яких одночасно працює тепла підлога та радіатори опалення.

Leave a Reply