Електрокотли EKCO поставляє Viessmann

Електрокотли KOSPEL EKCO доступні на вітчизняному ринку вже не один рік. У власників великих і малих будинків, в яких відсутня можливість підключення до мереж магістрального газу, є реальна альтернатива низькоефективним твердопаливним і гучним дизельним котлам, які вимагають великої кількості місця для зберігання запасів палива. Це – електричні котли Viessmann EKCO.Обсяг малоповерхового будівництва в країні зростає, а разом з ним і попит на опалювальне обладнання. При цьому є райони, в яких протягнути трубу від газової магістралі до ділянки дуже дорого.

Viessmann ECKO електрокотел.

«Надійні електричні котли стають найбільш логічною альтернативою не тільки для невеликих домоволодінь. Домовласників приваблює високий ККД, а також безпека, відсутність димових газів і необхідність будівництва котельні. Тому ми активно просуваємо на ринок опалення рішення, які підходять для обігріву котеджів – компактні теплогенератори EKCO, які мають розміри 815х503х197 мм і монтуються на стіну», – розповідає Ігор Кьоніг, керівник Академії Viessmann.

Електрокотел Viessmann EKCO може бути як самостійним, так і резервним джерелом тепла для будинків площею до 480 квадратних метрів. Котли регулюють температуру води в опалювальній системі в діапазоні від 40 до 85 градусів, підтримують контур ГВП з бойлером непрямого нагріву, здатні працювати спільно з іншими джерелами опалення або в каскаді. Котли випускаються в двох версіях:

  • з управлінням по температурі приміщення – EKCO.Т
  • погодозалежний – EKCO.ТМ.

«Котел EKCO.Т оптимально підійде на роль резервного, який буде запускатися при відключенні основного джерела тепла, наприклад, при виході з ладу газового теплогенератора, загасання каміна або прогорання дров в твердопаливному котлі. Управління за допомогою кімнатного регулятора також дозволяє запрограмувати різні робочі режими в різний час доби. А погодозалежну модифікацію EKCO.ТМ оптимально використовувати в якості основного джерела тепла, так як він оснащений контролером, що регулює потужність нагрівальних елементів в залежності від показань датчиків температури повітря – вуличного і кімнатного, що дозволяє знизити витрати на опалення», – каже Ігор Кьоніг, керівник Академії Viessmann.

При об’єднанні теплогенераторів серії EKCO в каскад ведучою буде виступати погодозалежна модель ТМ, а веденої – Т. Можна «зібрати» каскад з 9 котлів та забезпечити потужність до 432 кВт, якої вистачить для обігріву до 4300 кв. метрів площ. І, всупереч поширеному стереотипу, це зовсім не буде руйнівним варіантом опалення: автоматика котлів EKCO швидко реагує на зміну температури, використовуючи 12-ти ступінчасту систему регулювання потужності, і забезпечує за рахунок цього значну економію електроенергії.

«Також можна накопичувати дешеву «нічну» енергію у спеціальній буферної ємності: її приєднують до електричного теплогенератора і нагрітий теплоносій циркулює по малому колу котел-буфер. Температура в ємності може досягати 85°С, в контур опалення за допомогою змішувального вузла подається 65-70°С, а в контур теплої підлоги 35-40°С», – пояснює Ігор Кьоніг, керівник Академії Viessmann.

Технічні рішення, покладені в основу конструкції котлів Viessmann EKCO, дозволяють вважати їх одними з самих надійних теплогенераторів. Всі моделі серії оснащені двома нагрівальними вузлами, що зменшує навантаження на ТЕНи і забезпечує їх високу надійність. Вбудовані два термічних вимикача відключають електроживлення окремого нагрівального елемента, у разі виникнення аварійної ситуації, оберігаючи нагрівальний вузол і електронні елементи котла від виходу з ладу, і забезпечуючи надійність системи.

Котли також оснащені фільтром з магнітним вкладишем F-MAG 3/4, який виконує функції механічної та магнітного очищення теплоносія. Він оберігає датчик протоку від металевих частинок, які можуть з’явитися в теплоносії у зв’язку з монтажними роботами або в результаті корозії в опалювальній системі.

Керувати опалювальною технікою EKCO досить просто: на панелі електрокотла розташовані дві робочі зони – сигналізаційна і зона управління. Споживач може вибрати один з трьох робочих режимів:

  • черговий режим
  • зимовий (опалення або опалення + робота на бойлер непрямого нагріву)
  • літній (робота на бойлер непрямого нагріву)

або запрограмувати комфортний температурний режим.

Leave a Reply