GRUNDFOS ALPHA3 отримав премію Green Apple Environment Awards

GRUNDFOS ALPHA3 отримав премію Green Apple Environment Awards.

За видатні енергоефективні характеристики і досягнення компанії в області скорочення споживання вуглеводнів, необхідних для теплопостачання приватних будинків циркуляційний насос ALPHA3, розроблений компанією GRUNDFOS, завоював престижну міжнародну премію Green Apple Environment Awards.

6 листопада 2017 року в Палаті громад британського парламенту відбулася урочиста церемонія вручення премії «Зелене яблуко» (Green Apple Environment Awards). У номінації «Енергоефективність» переможцем стала новітня розробка GRUNDFOS – циркуляційний насос ALPHA3. Ця вже 13-е поспіль «Зелене яблуко», отримане концерном GRUNDFOS за інновації в області підвищення енергоефективності насосного обладнання.

ALPHA3 – циркуляційний насос останнього покоління, розроблений спеціально для приватних будинків, котеджів, дач. До 20% витрат на опалення можна зекономити завдяки високій енергоефективності ALPHA3. Крім того, інтелектуальна запатентована функція AUTOADAPT автоматично визначає оптимальний режим роботи насоса в залежності від конфігурації системи опалення і температури навколишнього середовища.

Ще одна інноваційна функція – за допомогою бездротового пристрою ALPHA Reader можна передати дані в мобільний додаток GRUNDFOS GO Balance . Це значно полегшує професійне гідравлічне балансування двотрубної системи опалення, водяної теплої підлоги. Циркуляційний насос ALPHA3 забезпечує комфортний мікроклімат в багатоповерхових котеджах без збільшення енергоспоживання.

Щорічна премія «Зелене яблуко» (Green Apple Environment Awards) заснована в 1994 році у Великобританії для виявлення і просування досягнень в галузі раціонального природокористування, екологічного виробництва та будівництва. Це одна з найпрестижніших міжнародних нагород в області захисту навколишнього середовища. Імена переможців записуються в «Зеленій книзі» (The Green Book) – особливому каталозі, що дозволяє виробникам орієнтуватися в природоохоронній діяльності.

Leave a Reply