GRUNDFOS ALPHA3 – продукт року в Россії

GRUNDFOS ALPHA3 фото.
GRUNDFOS ALPHA3

Циркуляційний насос для систем опалення GRUNDFOS ALPHA3 став переможцем 2017 року номінації «Продукт року» в категорії «Нерухомість, будівництво та ремонт» в Россії. GRUNDFOS ALPHA3 був обраний журі конкурсу як продукт, який принципово змінив підхід до проектування і експлуатації систем опалення для індивідуальних будинків.
Незважаючи на свої невеликі габарити і низьке енергоспоживання, цей насос здатний скоротити час балансування системи опалення будинку площею 200 квадратних метрів до однієї години і дозволяє повністю відмовитися від використання балансувальних клапанів та витратомірів. Функція дистанційного контролю і управління дозволяє провести гідравлічне балансування всіх батарей системи опалення зі смартфона або планшета.

«Створення комфортного житла сьогодні неможливе без застосування сучасних технологій. Рішення, яке запропонував Grundfos, дозволяє не тільки економити тепло та електроенергію, а й істотно знизити вартість і складність проекту.», – коментує Сергій Захаров, Директор Департаменту промислового і побутового обладнання, Grundfos, Росія.

Нагадаємо, що проблема балансування є однією з головних при проектуванні і інсталяції опалювальних систем. Незбалансована чи збалансована неправильно система, призводить до нерівномірного розподілу тепла в будинку навіть при коректній роботі автоматики опалювального котла і терморегуляторів. Тобто в одних приміщеннях будинку буде спостерігатися постійний перегрів, а в інших навпаки – прохолода. Зазвичай це вирішується шляхом довготривалого ручного балансування з використанням дорогого устаткування, а кінцевий результат в значній мірі залежить від навичок фахівця. Циркуляційний насос GRUNDFOS ALPHA3 викорінює ці та інші недоліки. Він самостійно аналізує потреби системи, передає дані через модуль дистанційного керування ALPHA Reader на мобільні пристрої. Користувачеві залишається лише слідувати простим інструкціям в додатку GRUNDFOS GO Balance для досягнення оптимального температурного режиму у всіх приміщеннях.

Російська премія «Час інновацій» вручається з 2011 року за кращі продукти щодо впровадження, розробки і розвитку інновацій в різних сферах економіки.

Основними критеріями відбору були систематичність і активність компанії, масштаб і ефективність її діяльності і значимість нововведень. Визначення переможців Премії проходить в 2 етапи. У першому Оргкомітет Премії провів кваліфікаційний відбір на підставі критеріїв, що визначають сформований імідж і ділову репутацію учасників конкурсного відбору, а в другому представив конкурсні матеріали Номінантів в Експертну Раду для прийняття остаточного рішення про присудження звання Лауреата Премії. У 2017 році на участь у Премії було подано понад 80 заявок.

Leave a Reply