GRUNDFOS JP і JP PT-H – нові насоси для водопостачання

GRUNDFOS представив нову лінійку обладнання – насоси JP і установки водопостачання JP PT-H. Їх основне призначення це полив і водопостачання в приватних будинках, коттеджах, дачах.

Нове насосне обладнання GRUNDFOS насоси JP і установки водопостачання JP PT-H.

Перевагами лінійки є самовсмоктування води з глибини до 8 метрів, зручність використання завдяки наявності рукоятки, невелика вага, високоякісний гидробак. Нові моделі прийдуть на заміну насосів і станцій JP, JPB і JPA PT.

Оновлена ​​модель GRUNDFOS JP – насос з корпусом з нержавіючої сталі і робочими колесами з композиту. Велика плита-підставка забезпечує стійкість конструкції. У насосі є два патрубки: заливний і зливний. Зливний робить процедуру спуску води з корпусу насоса швидкою і легкою, а ручка для перенесення забезпечує легке транспортування насоса. Насоси JP оснащені потужним двигуном з вбудованим захистом від перегріву.

“Нові насоси ГРУНДФОС мають низку переваг. Внутрішня конструкція моделей включає вбудований ежектор, який і забезпечує самовсмоктування. Робоче колесо виконане з міцного і довговічного матеріалу. Насос здатний працювати при температурі навколишнього середовища 55 градусів за Цельсієм, а максимальна температура перекачуваної рідини на короткий час може досягати навіть 60 градусів за Цельсієм. У разі перегріву насос автоматично відключається до тих пір, поки не охолоне до стану, при якому можливий запуск”, – інформує представник виробника.

Насосні станції JP PT-H – це повністю укомплектоване рішення для водопостачання з колодязів і свердловин до 8 м. Установки також застосовуються для підвищення тиску в існуючій системі водопостачання або подачі води з накопичувальних ємностей.

У комплект установок входять мембранний напірний бак від Global Water Solutions і реле тиску, що дозволяє обладнанню включатися і вимикатися автоматично. Конструкція і матеріал бака перешкоджають утворенню іржі на приєднувальному фланці. Внутрішня поліпропіленова оболонка надійно захищає воду від хімічної взаємодії з металом.

Заміна старих моделей насосів і установок на нові проводиться шляхом перепідбору за необхідними параметрами і робочою точкою.

Leave a Reply