GRUNDFOS LC 231, LC 241: нові блоки та шафи від данського виробника насосів

«Грундфос» представив нові блоки управління LC 231 і шафи управління LC 241, призначені для 2-насосних установок в системах спорожнення і заповнення резервуарів. Пристрої замінюють собою шафи управління серії GRUNDFOS Control LC (D). Основні сфери застосування блоків та шаф GRUNDFOS LC – відведення стічних вод, водозабір і системи зрошення, видобувна промисловість і будівництво.Нові шафи та блоки GRUNDFOS LC.

Блок управління GRUNDFOS LC 231 являє собою компактний пристрій для настінного монтажу в пластиковому корпусі. Шафа управління GRUNDFOS LC 241 – низьковольтний комплектний пристрій для підвісного монтажу в пластиковому або металевому корпусі. На відміну від попередніх моделей лінійки система може управляти не тільки випорожненням, але і заповненням резервуара. У колишніх версіях функція заповнення підтримувалася тільки 1-насосні установки.

Користувач вибирає алгоритм роботи самостійно – в залежності від сфери застосування. У штатному режимі система працює за рівнями пуску і зупинки насосів, однак передбачений також контроль рівня «сухого ходу» і аварій. Якщо обраний алгоритм на відкачування, то в разі аварії всі насоси будуть запущені, а якщо на наповнення, – навпаки, зупинені.

LC підтримує дискретні і аналогові датчики зворотного зв’язку. Це означає, що система може як розпізнавати наявність або відсутність зміни того чи іншого параметра, так і оцифровувати показник зміни до точного значення.

Пристрої LC мають ряд функцій для повного контролю і управління насосною станцією, деякі з яких є унікальними для обладнання такого типу. Одна з них – наявність декількох вільних входів і виходів для підключення додаткових датчиків. Один і той же порт GRUNDFOS CIO може бути налаштований практично для будь-якого типу сигналу.

Особливість LC 231 і LC 241 – можливість інтеграції в системи диспетчеризації замовника за допомогою модулів зв’язку GRUNDFOS CIM, що дозволяє управляти насосами дистанційно. Комунікація між пристроями йде через відкриті і сумісні мережі з використанням різних протоколів передачі даних. Крім того, системою LC можна керувати за допомогою мобільного телефону. Для цього блоки оснащені вбудованою технологією Bluetooth Smart, яка забезпечує просте і безпроблемне з’єднання зі смартфоном.

Всі настройки легко виконуються за допомогою додатка Grundfos Go. Покроковий майстер першого запуску забезпечує оперативне введення в експлуатацію першої насосної станції. Стан системи виводиться на екран з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, на якому відображається картинка резервуара з рівнями, а також детальна інформація про насосах.

Шафи управління попереднього покоління Control LC (D) 107, LC (D) 108s і LC (D) 110s знімаються з виробництва і доступні для замовлення до моменту вичерпання компонентів на складах – орієнтовно до листопада 2019 року.

Leave a Reply