GRUNDFOS – ознаки оригінального насоса

Ознаки оригінального насоса GRUNDFOS.

Компанія GRUNDFOS – відомий та авторитетний постачальник насосів в Україні. Не секрет, що підробки GRUNDFOS заполонили ринки та магазини. В компанії розповіли, як придбати справжній, оригінальний насос GRUNDFOS.

Гарантійний талон

В кожній коробці з насосом, незалежно він циркуляційний, скважинний, поверхневий чи колодязний, є гарантійний талон. Зображення нижче. В гарантійний талон обов’язково вклеєна голограма, яка має ідентичне маркування що й на самій коробці, продукті. Наявність гарантійного талону важлива ознака оригінальності продукту.

Гарантійний талон насоса GRUNDFOS.

Гарантійні зобов’язання

Гарантія на побутові насоси GRUNDFOS складає від 2 до 5 років. Не рік, не 14 днів, не “попробуєтє, якщо запрацює, то назад не приймаємо”. Будь-яка несправність, яка виникла з вини виробника, усувається протягом гарантійного сроку вказаного в талоні спеціалістами мережі сервісних центрів. Адреси таких центрів можна знайти на сайті GRUNDFOS.

Офіційні точки продажу

По всій Україні GRUNDFOS має офіційні точки продажу. Придбання насосу в такому місці також гарантує оригінальність продукту. Про справжніcть обладнання можливо уточнити у офіційного дилера GRUNDFOS в вашому регіоні – він скаже які магазини, фірми продають саме оригінальне обладнання. Адреси партнерів та офіційних дилерів можно подивитись на сайті ГРУНДФОС.

Додатково до інформації GRUNDFOS хочемо відзначити, що якісне не буває дешевим. Є роздрібні ціни виробника, є знижки партнерам – ціна насоса GRUNDFOS реально не може бути дешевшою від роздрібної більш ніж на 5-10 відсотків для кінцевого споживача. Наприклад, при роздрібній ціні насосної станції 6000 грн, ціна на ринку такої ж за 3500 грн. – явний контрафакт.

Leave a Reply