Гідравлічний роздільник найбільший в світі знаходиться в Україні

найбільша в світі гідравлічна стрілка SpiroCross XC1000F
Найбільша в світі гідравлічна стрілка SpiroCross XC1000F встановлена в Україні

На жаль, не так багато позитивних світових досягнень в сфері опалення в Україні за останній час. Але вони є. Найбільший в світі гідравлічний роздільник (гідравлічна стрілка) знаходиться в Україні в Житомирській області.

На сільськогосподарському підприємстві по виробництву кукурудзи в Житомирській області встановлена найбільша в світі гідравлічна стрілка SpiroCross XC1000F, повідомляє прес-служба компанії WILO.

Вражають розміри гідравлічного роздільника:

  • висота – 10,8 метрів
  • діаметр – 2 метри
  • об’єм – 32,5 м.куб
  • масса нетто – 15 тонн.

Приєднувальні розміри патрубків взагалі не вкладаються в голові – зі сторони котлового контуру DN1000, зі сторони гріючого контуру – DN1200.

Гідравлічний роздільник найбільший в світі.

Обладнання зпроектовано, вироблено та встановлено спільно спеціалістами WILO та Spirotech – компанії співпрацюють вже більше 10 років.

Гідрострілка встановлена на лінії сушарки кукурудзи. Взагалі, як повідомляє WILO, цей проект унікальний з точки зору енергоеффективності. На підприємстві встановлено 2 газових та 4 твердопаливних котли по 15 МВт. Перший етап сушки проходить за рахунок тепла від газових котлів, другий – за рахунок відділених качанів і так далі. По суті, відходи сушки дають тепло для наступних партій.

Якісний розподіл тепла відіграє значну роль в таких процесах і гідравлічна стрілка, яка виключає взаємний вплив циркуляційних насосів один на одного, очищає та знеповітрює теплоносій, грає надзвичайно важливу роль та зменшує до мінімуму використання газу.

Приємно, що WILO – світовий лідер по виробництву насосного обладнання та Spirotech – гідрострілок та сепараторів шламу – впроваджують свої технології та беруть участь в оновленні українських підприємств на такому високому рівні.

Leave a Reply