ICMA: новинки для радіаторів 2017

Новинки ICMA - термостатичний вентиль, комплект.

В ICMA з’явилися новинки:

  • термостатичний клапан арт.878
  • прямий термостатичний комплект KIT 1100 + 775-940 + 815-940

Терморегулювальний вентиль арт. 878

2-х кутовий терморегулювальний вентиль з ручним і термостатичним управлінням АРТ. 878 призначений для встановлення на стальні труби. Спеціальний патрубок “Антипротікання” запатентований ICMA. Різьба на вентилі під термоголовку 28×1,5.
Термостатичний вентиль ICMA призначений для регулювання кількості та пропорційної подачі теплоносія в батарею опалення. Завдяки встановленій термоголовці, вентиль змінює витрату води в залежності від кімнатної температури. Не електрозалежний.
Основні характеристики:

  • робоча температура до 130 град. С (короткочасно до 150 град. С.)
  • максимальний тиск 10 Бар
  • максимальний перепад тиску 1 Бар

Термостатичний комплект арт. KIT_1100+775-940+815-940

У комплекті: рідинна термоголовка, прямия термостатичний вентиль з “антипротіканням” і прямий нижній клапан з “антипротіканням”.
Прямий термокомплект призначений для регулювання теплового режиму опалювального радіатора шляхом зміни кількості теплоносія від нуля до величини, яка визначена користувачем. Такий принцип регулювання дозволяє плавно регулювати тепловіддачу радіатора і знижувати шуми, що виникають в системі опалення при русі теплоносія. В даному комплекті термостатична головка з різьбою 28х1,5. Вентиля ICMA виконані з високоякісного матеріалу: корпус вентилів виконаний з гарячештампованної латуні, зовнішнє покриття нікельоване. Максимальна температура використання – Т = 110 ° С.

Технічні характеристики

Мінімальний градус регулювання: ts min 7 ° C – антифриз (*)
Максимальний градус регулювання: ts max 28 ° C – градус (5)
Режим комфортного економії: 20 ° C – градус (3)
Максимальний робочий тиск: PN 1000 KPa
Максимальна різниця тиску: Δp 100 KPa
Номінальна ємність “qm N” (Ap = 10 KPa) клапан Прямий – прямий: qm N 191 ÷ 195 Kg / h
Максимальна робоча температура: 120 ° C
гістерезис: C 0.28 K

Термоголовка заощаджує

Термостатичні вентилі і головки ICMA забезпечують автоматичне регулювання температури в кімнаті, в якій вони встановлені. У житловому приміщенні, як правило, є додаткові джерела тепла, такі як: побутові електроприлади, кухонні плити, сонячне світло. Крім системи опалення вони дають додаткове тепло. Термостатична головка та вентиль реагують на зміни температури і оптимізує використання тепла, яке виробляється системою опалення. Таким чином, температура в приміщенні на заданому користувачем значенні підтримується, енергоносій витрачається по мінімуму.

Leave a Reply