IMMERGAS DIMV2 – гідравлічна розподільча шафа

В асортименті IMMERGAS, крім газових котлів, є різне додаткове устаткування. Один з найбільш цікавих – гідравлічна розподільча шафа DIMV2.
У лінійці IMMERGAS присутні 5 модифікацій, які відрізняються кількістю можливих до підключення контурів опалення. Всі шафи DIMV2 містять гідрострілку, що забезпечує оптимальні режими роботи газового котла і додаткових опалювальних контурів. Кожен опалювальний контур має циркуляційний насос з 3-позиційним механічним перемикачем швидкості і зворотний клапан.

Кожен змішувальний опалювальний контур має триходовий кран з багатопозиційним сервоприводом, датчик температури контуру, захисний термостат контуру і механічний термометр.

 

Незалежно від наявності погодозалежної автоматики у котла, всі змішувальні контури можуть працювати в погодозалежному режимі за умови підключення додатково датчика вуличної температури.

 

Розподільча гідравлічна шафа IMMERGAS DIMV2 може працювати з будь-яким котлом, що має клеми підключення кімнатного термостата. Для гідравлічного розподільника передбачена як настінна (відкрита), так і вбудована (прихована) установка.

Гідравлічна розподільча шафа IMMERGAS DIMV2

Більш повна інформація про розподільчій шафі DIMV2 є в інструкції.

Призначення гідравлічної розподільчої шафи DIMV2

Гідравлічна розподільча шафа IMMERGAS DIMV2 призначена для організації роботи системи опалення з великою кількістю теплоносія, з декількома зонами та різними температурними рівнями. Конструктивно DIMV2 складається з відкритого колектора по типу гідравлічної стрілки і набору допоміжних вузлів (зональні циркуляційні насоси, підмішуючі крани і ін.) і може використовуватися з різними котлами модельного ряду Immergas.

Конфігурації

Мультисистемний колектор для опалення DIMV2 доступний в п’яти конфігураціях:

 • базова
  Використовується в системах де необхідна велика витрата
  теплоносія.
 • 2-зонна
  Використовується в системах з двома зонами опалення)
  3-зонний DIMV2
  (Використовується в системах з трьома зонами опалення)
 • комбінований H-LT
  Для однієї високотемпературної зони і однієї низькотемпературної
 • комбінований H-2LT
  Для однієї високотемпературної зони і двох
  низькотемпературних зонами.

Незалежно від комплектації DIM може монтуватися безпосередньо в стіну або навішуватися на неї.

Leave a Reply