Комбіновані універсальні котли опалення

Комбінований універсальний котел опалення
Комбінований універсальний котел опалення

Комбіновані універсальні котли опалення – це ефективний спосіб опалення як житлового будинку, так і промислового приміщення. Такі всеїдні котли опалення виступають в якості основного опалення – адже тут можуть використовуватися саме ті енергоресурси, до яких у власника є доступ зараз.

Конструкція і робота котлів

Універсальні котли опалення можуть вироблятися в самих різних моделях. Деякі можуть бути призначені навіть для чотирьох видів палива, що підвищує зручність і вигоду в кілька разів.

Коли ви обираєте багатопаливні котли опалення, то слід знати, що вони також можуть бути як одноконтурними, так і двоконтурними. Перший підтип застосовується для опалення приміщень, а другий – здатний забезпечити ще й гаряче водопостачання.

Через те, що змішані котли для опалення будинку є досить габаритними і важкими, робляться вони в підлоговому виконанні. Адже всьому виною саме такий матеріал, як чавун. Він має низьку схильність корозійних процесів, яка з’являється внаслідок конденсату.

Відзначимо, що деякі котли опалення електрогазовие мають спеціальну ємність-акумулятор для гарячої води. Ставляться такі ємності поруч з таким пристроєм, як електрогазової котел опалення.

Практично у всіх моделей універсальних котлів є прилади автоматичного керування. Саме тому можна програмувати газоелектричні котли опалення за бажанням. Можна також регулювати параметри і контролювати роботу котла.

Щоб багатопаливний котел опалення почав працювати на іншому паливі, він має одно- або двоступеневу пальник. Конструкція такого виду котлів має камери, які монтовані одна над іншою. У газових пальників є наддув вентиляторний, саме тому вони є менш вразливими до коливань тиску в газовій магістралі.

Під час того, як демонтується пальник, вона вставляється в спеціальний отвір і прикріплюється спеціальними гвинтами. За допомогою накидної гайки приєднують газову або рідкопаливну лінії. Універсальні котли для опалення будинку – всеїдні прилади, які є дуже ефективними.

 

Монтаж універсальних котлів опалення

Перш за все, варто відзначити, що надійність роботи системи опалення залежить не тільки від того, який вид обладнання використовується, але і від того, наскільки якісно і добре вмонтовувана опалювальна система. Всі компоненти і вузли опалювальної системи повинні бути надійно встановлені і з’єднані.

До установці опалювального обладнання, такого, як, наприклад, електро-дров’яної котел опалення, пред’являються особливі вимоги.

Краще всього вибрати універсальний котел опалення підлогового типу, так як такий пристрій не вимагатиме створення додаткових конструкцій.

Потрібно дотримуватися вимог техніки безпеки, укладати внизу, перед дверкою топки, металевий лист. Під дно котла кладеться азбестовий картон і сталевий лист.

Будова комбінованого котла опалення
Будова комбінованого котла опалення

Підключати багатофункціональні котли опалення слід відповідно до інструкції і дотримуючись усіх вимог підключення котла до димоходу. Крім цього, в приміщенні потрібно передбачити місце, де буде знаходитися універсальний котел опалення для будинку. Таке приміщення повинно бути добре провітрюваним, щоб забезпечити для таких приладів, як універсальні котли опалення дрова-електрику, надійну примусову і природну вентиляцію.

Коли ви вмонтовуєте електро-дров’яні котли опалення, потрібно дотримуватися всіх параметрів вхідних труб системи опалення і потужності котла.

Якщо в рівнях тиску будуть невідповідності, це може викликати протікання або прориви опалювальних труб, запірних механізмів на деяких місцях системи опалення, яку забезпечують універсальні котли опалення газ-дрова.

Гібридні котли опалення є оптимальним способом опалення свого житла або промислових приміщень. Такі котли опалення газ-дрова можуть використовувати також електрику, дизельне паливо та інші енергоносії. Мультипаливні котли опалення дозволяють власнику використовувати саме те паливо, яке доступне йому. Простота зміни пальника дозволяє регулювати котли опалення дрова-електрику самостійним чином.

Leave a Reply