Комбінований твердопаливний котел C18SP – новинка ATMOS

Комбінований твердопаливний котел C18SP, фото.
Комбінований твердопаливний котел C18SP

Чеська компанія ATMOS представила покупцям новий комбінований твердопаливний котел C18SP.Головна перевага комбінованого твердопаливного котла ATMOS C18SP – можливість ефективного опалення декількома видами твердого палива. Пристрій дозволяє спалювати буре вугілля, деревину, а також пелети. Буре вугілля та деревина спалюються за принципом піролізного горіння (генераторної газіфікації), що підвищує ККД котла та зменшує викиди шкідливих речовин. Деревні пелети дозволяють обладнанню працювати в автоматичному режимі. Комбінований котел дозволяє чергування різних видів твердого палива, що дозволяє значно гнучкіше підходити до його закупівлі. Після згоряння вугілля чи дров, котел автоматично запускає пеллетний пальник.

Конструкція котла ATMOS C18SP

Дві верхні камери згоряння призначені для спалювання бурого вугілля чи дров. Конструкція камер стандартна для піролізних котлів. Нижня камера облаштована керамікою і призначена для спалювання пеллет. До передньої сторони приєднаний пеллетний пальник.
Водяна рубашка розділяє камери піролізного і пеллетного згоряння, тому вони не виказують особливого впливу один на одного. Назалежно що спалюється, котел ATMOS C18SP все рівно показує високий ККД.
Відвід продуктів згоряння виконується через одих димохід.
Потужність котла на пеллетах від 4,5 до 15 кВт, на вугіллі 20 кВт.
Твердопаливний комбінований котел ATMOS C18SP відповідає 5-му классу еміссії та вирізняється невисокими викидами в навколишнє середовище в порівнянні з продуктами других виробників.

Leave a Reply