Комплектуючі для монтажу і ремонту труб опалення

Сталеві гофровані труби
Сталеві гофровані труби

Установка труб опалення просто неможлива без супутніх матеріалів та комплектуючих. Від їх якості буде залежати багато чого. Гофра для труб опалення, плінтус, різні перехідники для труб опалення, хомути, розетки і теплова трубка для опалення – все це грає важливу роль.

Гофра для опалення

Гофра вважається найбільш ефективним матеріалом завдяки такій властивості, як гнучкість.

Використання гофротруб спрощує ізоляційний процес.

Ще не так давно підмотка для труб опалення використовувала прості металеві труби.

Гофротруби можуть бути наступних типів:

  • Полімерні труби. Подібні труби виготовляються з таких матеріалів, як пластик ПВХ або ПЕ. Такі труби застосовуються для ремонтних робіт і прокладки ліній зв’язку та електричних кабелів.
  • Сталеві гофровані труби. Ці труби носять назву «гофри для опалення». Такі гофри можуть замінити труби з різного матеріалу як бандаж для труб опалення. Також їх можна використовувати для систем кондиціонування, в системах повітряного опалення та в пристрої воздухоотводов. Такі гофри володіють одним істотним недоліком. Під впливом навантажень механічного характеру вони можуть швидко зігнутися. Установка сталевих гофротруб передбачає спорудження захисного короба (хомут на трубу опалення).

Плінтус для обведення

Установка трубних систем за допомогою плінтусів ГЕРЦ – це грамотне рішення з технічної точки зору. Якщо всі елементи плінтусів узгоджені точним чином, то це допоможе здійснити монтаж каналів для наступної прокладки труб.

За допомогою плінтусних систем можна приховати труби системи водопостачання та системи опалення. Плінтус для труб опалення ГЕРЦ може бути пластиковим або дерев’яним.

Пластикові плінтуси. Якщо проводиться установка систем опалення двотрубного або однотрубного типу з діаметром до 2,2 см, то використовуються утримувачі, за допомогою яких можна буде провести регулювання по висоті. Якщо навіть облицювальна частина такого компонента, як плінтус підлоговий для труб опалення, буде знята, положення труб буде зафіксовано основною частиною тримача. Основна частина фіксується за допомогою дюбелів розмірів 6х60мм або 6х80мм.

 

Обвід для труб системи опалення

Обвід для труб опалення застосовується фахівцями для того щоб зробити декорування труби в тому місці, де вона примикає до полотна. Завдяки обводам для труб робота отримає більш красивий і завершений вигляд.

Плінтус для труб опалення
Плінтус для труб опалення

 

Декоративна розетка

Декоративне оздоблення опалювальних труб, що проходять крізь підлогу, стає гострою проблемою під час укладання паркету. Існує два методи обробки опалювальних труб.

Перший метод передбачає наступне: Труби досить щільно, без того, щоб залишалися зазори, виток до витка, обертаються за допомогою азбестовмісного картону. Робиться це на висоті майбутнього плінтуса. Після цього місце навколо труби прокладається допомогою термостійкого матеріалу, що володіє хорошою пружністю.

Щоб замазати щілини, використовується простий розчин з цементу.

Далі з трьох сторін труба обрамляється плінтусом. Після цього прокладається шар звукоізоляції, а поверх нього до самого верху плінтуса заливається цементний розчин. Після того, як розчин повністю застигне, то місце, де труба виходить з підлоги, доведеться пофарбувати, щоб надати йому естетичний вигляд.

Другий метод ще більш простий. Зазор між паркетом і трубою заливається допомогою еластичного герметика, який володіє хорошою теплостійкістю. Місце, де стикується підлогу і труба, маскується за допомогою декоративної розетки. Завдяки широкому асортименту розеток, їх можна підібрати для труб будь-якого діаметру. Розетки для труб опалення складаються з двох частин, а їх з’єднання має місце завдяки шіпу. У місцях стику двох частин розетки промазани за допомогою клею. Після того, як клей засохне, розетки з’єднуються способом в обхват труби, а після цього притискаються до підлоги як можна більш щільно. Залишки клею прибираємо за допомогою м’якої ганчірки.

Leave a Reply