Кульовий кран-американка з накидною гайкою – новинка VALTEC в Україні

Компанія VALTEC анонсувала в Україні нові кутові кульові крани з накидною гайкою VT.266 і VT.267. Це арматура, яка значно спростить та прискорить монтаж.

Кульовий кран-американка VALTEC p накижною гайкою VT.266 і VT.267.

Використання для отримання роз’ємного з’єднання крану-американки з накидною гайкою, хоча і вимагає застосування плоскої паронітової прокладки (додається до крана), проте значно спрощує монтаж. Виключає необхідність у додатковій герметизації різьблення і не потребує спеціального згонного ключа.

Кутовий кран-американка з накидною гайкою VALTEC

Кран кульовий кутовий з накидною гайкою і внутрішньою різьбою VT.266.N, зовнішньою різьбою VT.267  забезпечує поділ трубопроводу на окремі ремонтні ділянки з зміною напрямку труби. Вигідно відрізняється від застосовуваних з тією ж метою розбірних згонів і кульових кранів з напівзгонами (кран-американка). Не має гумових кілець-ущільнювачів, що знижують температурну стійкість виробу і його загальний термін служби. Кульовий кран не вимагає застосування спеціального згонного ключа при монтажі і демонтажі. Нова арматура компактніша, легша і дешевша кутового крана з полусгоном, має менше зон потенційної протікання.

Модель розроблена на базі серії VALTEC BASE. Накидна гайка крана з’єднується з відповідною зовнішньою різьбою трубопроводу або арматури через плоску прокладку з безасбестового пароніта. Монтаж і демонтаж крана здійснюється звичайними трубними ключами.

Крани-американки кульові VT.266.N, VT.267 – ремонтопридатні, розрахований на використання в системах з максимальною температурою робочого середовища до 130 ° C і номінальним тиском 4,0 МПа. Середній повний ресурс крана – 55 тис. Циклів.

Кран VT.267 має зовнішню різьбу, чого немає у кульових кранів з полусгонами.

Вироби VT.266.N пропонуються в розмірах 1/2х1/2, VT.267.N – 1/2х1/2, 1/2х3/4.

Leave a Reply