Кульовий дренажний кран VT.435 – новинка VALTEC

Дренажний кульовий кран

Компанія VALTEC, відомий виробник запірної арматури, повідомила про початок продажів кульового дренажного крана VT.435.

Новинка VALTEC використовується в якості спускного крану для трубопроводів, фільтрів, колекторів та іншого сантехнічного, опалювального обладнання. Кульовий дренажний кран VT.435 оснащений штуцером під гумовий шланг з внутрішнім діаметром 14 мм. Кран виконаний з латуні CW617N. Для захисту від корозії та надання йому привабливого вигляду має гальванічне покриттям з нікелю.

Основні характеристики:

  • діаметр прохідного отвору в кульовому затворі – 8 мм
  • приєднувальна різьба зовнішня, 1/4 “

Дренажний кульовий кран VT.435.N технічні характеристики.

Практично все опалювальне чи водопровідне обладнання, трубопроводи потрібно періодично опорожнювати для виконання технічного обслуговування чи заміни. Наявність спеціального дренажного крану дозволяє зробити це одним поворотом ручки, без проливання води на підлогу, вимокування ганчіркою та інших неприємностей. Шланг можна відвести в каналізацію чи інше місце для зливу води.

Дренажний кульовий кран VT.435 застосовується в якості зливної арматури на трубопроводах систем питного та господарсько-питного призначення, гарячого
водопостачання, опалення , стисненого повітря , а також на технологічних трубопроводах, що транспортують рідини, які не агресивні до матеріалів крана.
Кульовий дренажний кран не можна використовувати в якості регулюючої арматури. Основне його призначення: злив чи заповнення трубопровідних систем, колекторів, котлів, фільтрів та подібного обладнання.

Кран можна встановлювати в будь-якому монтажному положенні. Герметизація різьби льоном з Уніпак, стрічка ФУМ, ущільнююча нитка. Не допускається заморожування води в виробі. Фіксація гумового рукава на штуцері виконується тільки гвинтовими хомутами (не проволочною скруткою).

Гарантійний термін – 10 років.

Leave a Reply