Кутовий термостатичний клапан з осьовим управлінням VT.049.NE – новинка VALTEC

Термостатичний радіаторний клапан VALTEC VT.049.NE

Компанія VALTEC анонсувала новинку – кутовий термостатичний клапан з осьовим управлінням, попереднім налаштуванням і відводом повітря VT.049.NE. Виріб відноситься до радіаторної арматури.

Радіаторний термостатичний клапан призначений для автоматичного або ручного регулювання витрати теплоносія через радіатор водяної системи опалення. Конструктивна особливість моделі VALTEC VT.049.NE – особливе розташування термоголовки. Вона розміщується максимально віддалено від зони впливу теплових потоків, нагрівального приладу і підвідних труб. Таке рішення для кутового термостатичного клапана  значно підвищує точність регулювання.

Новинка оснащена вбудованим ручним пристроєм для видалення повітря (по типу кран Маєвського). Наявність функції попереднього налаштування клапана дозволяє відмовитися від установки налаштувального клапана на виході радіатора опалення.

Термостатичний клапан VT.049.NE розрахований на застосування в системах опалення з температурою до 110 ° С і робочим тиском до 1,0 МПа включно. Цього більш ніж достатньо для більшості українських систем опалення.

Використання термостатичного клапана з термоголовкою дозволяє автоматично підтримувати температуру повітря в кімнаті на заданому рівні з точністю до 1 град. С.

Приєднання – 3/4 “х 1/2”, “євроконус».

Leave a Reply