Meibes номінувала термостатичні вентилі Simplex VARIODESIGN на «Кращий продукт 2017»

Термостатичний вентиль, термоголовка Simplex VARIODESIGN.

Термостатичні вентилі Simplex VARIODESIGN для підключення рушникосушарок або дизайнерських радіаторів номіновані на премію «Кращий продукт 2017».
Цю премію отримає продукт, який отримав найбільшу кількість нагород в межах своєї товарної категорії. В 2016 році термостатичні вентилі Simplex VARIODESIGN для систем опалення вже отримували нагороди в номінаціях «Висока якість», «Дизайн» та «Функціональність».

«Plus X Award» – найбільша в світі інноваційна премія в області технологій, спорту і стилю життя. Більше 600 міжнародних брендів беруть в ній участь. Незалежна суддівської колегія з 25 галузей промисловості, 23 стратегічних партнерів бдуть вибирати найкращі продукти. Головними критеріями для присудження премії «Plus X» є:

  • інноваційність
  • оригінальний дизайн
  • простота використання
  • висока якість
  • ергономічність і екологічність.

Комплект (термостатичний вентиль + термоголовка) витриманий в сучасному мінімалістичному стилі і ідеально поєднується з сучасним радіатором або рушникосушаркою для ванної кімнати. Клапан підключення, який входить до складу комплекту Simplex VARIODESIGN може бути прямим або. кутовим. Зміна положення виконується перенесенням заглушок. Термостатична головка може встановлюватися з правого і з лівого боку вузла, що робить даний комплект універсальним для всіх типів з’єднань. Також в вузол вбудований дренажний клапан.

Meibes SimplexVARIODESIGN термоголовка, термостатичний вентиль.

Оснащення батарей опалення, рушникосушарок термостатичним регулюванням є обов’язковим згідно законодавства для новобудов та реконструйованих споруд. Але головне, що термоголовка з термостатичним вентилем реально економлять до 20 витрат на опалення. При нинішніх цінах це значне зниження навантаження для сімейного бюджету.

Чекаємо рішення! Чи стане Simplex VARIODESIGN від Meibes “Кращим продуктом 2017”. Шанси значні.

Детальніше про  Simplex VARIODESIGN в рекламній листівці Meibes.

Leave a Reply