MEIBES: ще більше ємностей

MEIBES розширив пропозицію по ємностям.

Компанія MEIBES, відомий в Україні постачальник обладнання для опалювальних, водопровідних, холодопостачальних систем, тепер пропонує набагато ширший перелік ємністного обладнання

В цьому році завод HUCH (Німеччина), продукцію якого в Україні представляє MEIBES, значно розширив свої можливості з виробництва ємностей для опалення, холодопостачання і питного водопостачання.
Відтепер в асортименті MEIBES якісні німецькі ємності HUCH, вироблені за індивідуальним запитом:

  • Накопичувальні ємності для тепла (теплоакумулятори) і холоду до 25 000 літрів;
  • Емальовані сталеві ємності для питної води до 5 000 літрів (склоемаль);
  • Енергоефективна  ізоляція для тепло- та холодоаккумулюючих ємностей для температур  від -200 °C до + 110 °C.

Великий та малий теплоакумулятор MEIBES.

Як повідомляється в анонсі MEIBES, компанія з радістю поставить ємність по індивідуальному замовленню. Для цього потрібно на сайті MEIBES заповнити опитувальну форму “Запит на баки нестандартного виконання”, де вказуються призначення, тиск, розміри, кількість виводів та інша технічна інформація. При необхідності спеціалісти компанії допоможуть правильно оформити запит на нестандартну ємність.

Компанія MEIBES добре відома серед монтажників та проектувальників, особливо своїми насосно-змішувальними группами, гідравлічними розподілювачами, автоматикою для обв’язки котельної. Ціни на MEIBES не дешеві, але продукція високоякісна, перевірена в українських реаліях. Багато сил компанія вкладає в навчальні семінари, підвищує рівень наших інсталляторів та проектувальників, що звичайно веде до правильних рішень та задоволення кінцевого споживача.

Leave a Reply