Модульні колектори Giacomini

Звична для сантехнічних колекторів конструкція блоків на 2, 3, 4 відведення тепер застосовується і для колекторів опалення, в тому числі для теплої підлоги.

Серія колекторів R583 – збірні колектори для опалення в розмірі 1″, на 2, 3 або 4 відводи із зовнішнім різьбленням, з’єднання 3/4″ євроконус. Корпуси колекторних блоків мають різьбове з’єднання з кільцевої прокладкою ущільнювача, що дозволяє робити швидке з’єднання блоків без додаткової герметизації.

Колектори Giacomini - модульна конструкція .Модель R583S забезпечена відсічними балансувальними клапанами, для регулювання витрати по відводам, і перекриття шестигранним ключем. Модель R583V – має регулювальні вентилі з пластиковою рукояткою, яка може бути знята для установки сервоприводу автоматичного управління клапаном.

R583M – колектори з вбудованим витратоміром. На базі даних серій випускаються попередньо зібрані, на кронштейнах, колекторні вузли R583DK і R583FK, забезпечені кульовими кранами на вводі в гребінки, сервісними групами з автоматичним відводом повітря і клапанами наповнення / зливу системи.

R583M - колектори з вбудованим витратоміром.

Виробник Giacomini заявляє, що збірні колектори мають вартість в середньому на 20 % менше, ніж традиційні суцільні латунні колектори. Таким чином, збірні колектори є бюджетною альтернативою стандартним рішенням, в той же час залишаючись виробом, виконаними з латуні відомим європейським виробником.

Leave a Reply