Насосні групи швидкого монтажу – новинка від DAB

 

Компанія DAB поповнила асортимент новими групами швидкого монтажу. Особливість нового обладнання – комплектація циркуляційними насосами Evosta 2.

DAB пропонує комплексні рішення – розподільні системи до 55 кВт, задовольняючи всі потреби монтажників при монтажі систем опалення для будівель до 500 м².

Випускаються насосні модулі для прямого контуру і для контуру зі змішанням теплоносія (насосно-змішувальні модулі). Насосна група DN20 з приєднувальним діаметром 3/4 “оптимальна для підключення більшості котлів, що існують на ринку.

Насосний модуль від DAB відрізняється компактністю – обсяг займаної площі його в 2 рази менше, ніж у пропонованих на ринку насосних модулів. Його габарити складають 340 × 180 × 180 мм (включаючи панелі теплоізоляції). Насосні модулі можуть встановлюватися одночасно і зверху і знизу розподільного колектора, таким чином ширина розподільної системи в зборі становить 400 або 600 мм.

Насос автоматично підлаштовується під системи з термостатами і сервоприводами. Конструктивні особливості насосних модулів DN20 полягають у тому, що розподільний колектор має вбудований байпас (перепуск) між камерами прямого та зворотного трубопроводів.

Насос з частотним перетворювачем економить до 70% електроенергії. Насос Evosta 2, який входить в насосні модулі – це інноваційна модель, яка випускається на новому підприємстві 4.0. Роботизована виробнича лінія об’єднує в собі передові технології і досягнення інженерної думки, забезпечує найвищу якість продукції. Всі етапи виробництва нової лінійки Evosta включають в себе технологію «захист від помилок».

Електронні циркуляційні насоси Evosta 2 з мокрим ротором мають захист від води IPX5, корпус двигуна з нержавіючої сталі, пробку спуску повітря, зручний інтерфейс. Перетворювач частоти забезпечує індекс енергоефективності EEI ≤ 0.19. Технічні характеристики: Q макс = 3,6 м³ / год. H макс = 6,9 м. Діапазон температури рідини від -10 до + 110 ° С. Максимальний робочий тиск: 10 бар.

Прайс-лист розширився такими новинками, як:

  • Насосний модуль DN20 (без змішування);
  • Насосно-змішувальний модуль DN20;
  • Розподільні колектори DN20 (на 3 контуру / на 5 контурів);
  • Розділовий модуль DN20 (гідравлічна стрілка) з монтажним комплектом;
  • Аксесуари для розділового модуля DN20;
  • Електричний сервопривід STM 06/230 з вбудованим термостатом 20-80 ° С;
  • Електричний 3-х позиційний сервопривід ST 06/230.

Leave a Reply