NAVIEN Deluxe 10K – новинка 2017 року

Газовий котел NAVIEN Deluxe 10K
Газовий котел NAVIEN Deluxe 10K

Українське представництво корейської компанії NAVIEN анонсувало початок поставок в Україну нової моделі із серії Deluxe – навісний газовий котел NAVIEN Deluxe 10K. Нове опалювальне обладнання з’явиться вже наступного тижня.

При розробці котла NAVIEN врахував досвід експлуатації своїх котлів в Україні. Головним завданням, як повідомляється в прес-релізі від NAVIEN, було створення високотехнологічного і в той же час максимально економічного навісного газового котла, який буде адаптований до українських реалій. Всім відомо що тиск в наших газових мережах занизький, а напруга в електромережах, особливо в сільській місцевості, не відповідає нормам.

NAVIEN Deluxe 10K особливо сподобається власникам середніх будинків площею близько 100 м. кв. Головна особливість цього навісного газового котла, те що при невеликій потужності опалення у нього добра продуктивність по гарячій воді – 13,8 л/хв. Котел турбований, з примусовим димовідведенням.

Переваги навісного газового котла NAVIEN Deluxe 10K:

  • первинний и вторинний теплообмінники газового котла виконані з нержавіючої сталі, що забезпечує їм довготривалий срок експлуатації, високу надійність
  • всі опалювальні котли NAVIEN Deluxe оснащені виносним кімнатним термостатом, який дозволяє налаштувати котел відповідно до бажаної температури в приміщенні, економить газ та електрику
  • модульована система турбонаддува – в камеру згоряння котла подача повітря забезпечується в кількості, пропорційній кількості газу. Дозволяє знизити його споживання.
  • за рахунок застосування технічних рішень, найбільш прийнятних для України (робота при низькому тиску газу – 4 мбар і води ~ 0,1 бар), всі котли NAVIEN на порядок надійніші своїх конкурентів. Вони прості в монтажі, наладці і обслуговуванні.
  • максимальна ефективність і безпека забезпечується електронною платою керування на базі мікропроцесора з розширеними функціями самодіагностики, системами електророзжигу і іонізаційного контролю полум’я, захист від перегріву, замерзання, заклинювання насоса, надлишкового тиску, порушення циркуляції теплоносія і видалення продуктів згоряння. Крім цього, в плату управління вбудований чіп SMPS, призначений для захисту від коливань в електромережі в межах +/-30% від 220 В.
  • потужність котлів NAVIEN Deluxe: 10/ 13/ 16/ 20/ 24/ 30/ 35 і 40 кВт. Обладнання такої потужності ідеально підійде для поквартирного опалення, адже навіщо платити більше при купівлі та експлуатації? Немає необхідності тепер купувати котел стандартною потужністю 24 кВт для опалення квартири або будинку з опалювальною площею від 30-70 м2 і страждати від переплат, через те, що у котла високий показник споживання газу.
  • використання котлів малої потужності забудовником дозволяє значно економити на вартості елементів водо- і газотранспортної систем і витратах на закупівлю колективних димоходів.
  • ця економія досягається за рахунок зменшення діаметрів труб газової магістралі, вимог щодо пропускної спроможності ГРП, а інколи і зміни місця підключення до міської мережі газопостачання.
  • витрата газу в котлі NAVIEN Deluxe 10K – min./max. 0.75/1.16 м3/год. Це Ваша ідеальна стратегія для збереження бюджету від зайвих витрат!
  • важливо підкреслити, що ці котли виробляються в Південній Кореї, на сучасному повністю роботизованому заводі, що забезпечує бездоганну збірку і надійність на довгі роки експлуатації.

Газовий навісний котел NAVIEN

Продукцію компанії відрізняє висока якість і виняткова надійність, п’ятирічна гарантія.
Очікується, що ця модель зробить неабиякий ажіотаж в Україні, адже це практичний і економний газовий котел з дуже високою продуктивністю по гарячій воді, який повністю адаптований до українських умов експлуатації. Це саме той котел, якого так не вистачало на ринку України!

Leave a Reply