Новий пальник MatriX Plus на Viessmann Vitodens

Viessmann представив новий пальник MatriX Plus, який дозволяє знизити витрату палива завдяки діапазону модуляції 1:17,

Viessmann MatriX Plus новий пальник. а також максимально точно регулювати вироблення тепла в залежності від поточних потреб. Новинка має автоматичне керування згорянням і виробляє на 40% менше викидів NOx. Пальник серійно встановлюється на конденсаційних газових котлах Vitodens 200 потужністю до 32 кВт.

MatriX Plus забезпечує стабільне полум’я оптимальної інтенсивності і, як наслідок, максимально точне регулювання вироблення тепла в залежності від поточних потреб. Автоматична модуляція в діапазоні 1:17, на відміну від застарілих двоступеневих систем, плавно регулює інтенсивність полум’я пальника, підлаштовуючись під вимоги до температури в контурі опалення, які постійно змінюються в залежності від зовнішніх факторів. Таким чином забезпечується ефективна витрата газу і скорочуються витрати на опалення для власника котла, а ККД агрегату доходить до 98% (H s).

Вбудована система регулювання горіння Lambda Pro Plus самостійно визначає тип газу і налаштовується на роботу з ним. При переході, наприклад на скраплений газ або метан, не потрібно перебудовувати систему опалення, відкривати газопровід і знову проводити наладку обладнання. Інтелектуальна пальник самостійно зробить необхідні дії, щоб забезпечити подальшу ефективну роботу. Можливість глибокого модулювання потужності пристрою дозволяє скоротити частоту тактування обладнання до мінімуму – як відомо, до 90% поломок відбувається саме через високу частоти включень в роботу.

Газоадаптивний контроль згоряння надає котлам, оснащеним MatriX Plus, ще одна важлива якість – високу екологічність. «Згідно з європейським стандартом EN 483, який був введений в 2000 році, максимальний викид оксиду азоту пальником опалювального котла може становити 250 мг / кВт⋅ч. У MatriX Plus цей показник дорівнює всього 21 мг / кВт⋅ч. Вона виробляє в атмосферу на 40% менше оксидів азоту в порівнянні з попередніми моделями », – каже Ігор Кеніг, керівник Академії Viessmann в Росії.

Всі описані властивості системи MatriX Plus розраховані і змодельовані за допомогою найсучасніших засобів САПР. Навіть перфорація циліндричного пальника з нержавіючої сталі на виході полум’я є результатом високотехнологічного розрахунку: унікальний малюнок і розташування отворів забезпечують на 40% більше ефективну роботу в порівнянні з попереднім поколінням пальників MatriX, оснащених дротяною сіткою.

Важливим властивістю системи MatriX Plus є вміння підлаштовуватися під довжину димоходу (до 25 метрів) і геодезичну висоту. Пальник автоматично регулює свою роботу, компенсуючи можливі втрати потужності. Вбудована функція адаптивної часткового навантаження дозволяє забезпечити надійну роботу при штормі, посиленому вітрі і інших несприятливих погодних умовах.

Окремо варто відзначити, що MatriX Plus (до 35 кВт) має єдиний електрод розпалу й тільки один, досить компактний, типорозмір корпусу пальника. Завдяки цьому на 12,5% зменшено розмір опалювального агрегату по висоті – розмір нових Vitodens 200 по даному параметру становить 700 мм.

MatriX Plus економить місце не тільки в котельні будинку, але і на складі. Сервісним і монтажним організаціям більше не потрібно забезпечувати запас пальників різних розмірів, як, наприклад, у випадку з напівсферичними MatriX, що включають три типорозміри, кожен з яких підходить тільки під певний тип котла. Завдяки уніфікації MatriX Plus витрати на складський запас значно скоротяться.

Нова пальник MatriX Plus розроблялася з урахуванням актуальних запитів користувачів обладнання, монтажних організацій, сучасних вимог до опалювальних котлів. Тому максимальна кількість процесів автоматизовано і спрощено:

  • автоматичне регулювання інтенсивності полум’я пальника в діапазоні 1:17;
  • автоматичне визначення виду палива і адаптація роботи пальника під нього;
  • автоматична адаптація під довжину димоходу (до 25 метрів) і геодезичну висоту;
  • адаптивна часткове навантаження;
  • уніфікований компактний розмір пальника;
  • легкість монтажу і обслуговування.

Нове покоління котлів Vitodens 200 з інтелектуальної пальником MatriX Plus буде доступно  з вересня 2019 року.

Leave a Reply