Оновлена система централізованої вентиляції VIESSMANN Vitovent 300-W

Восени поточного року Viessmann представив оновлену систему централізованої вентиляції Vitovent 300-W для приватних будинків і квартир. Нові установки на 20% економічніші по електроспоживанню.

Система централізованої вентиляції Vitovent 300-W.
Система централізованої вентиляції Vitovent 300-W

продуктивність молодшої моделі зросла до 325 м3/г, рекуперація тепла, згідно EN 308: 1997, досягає 99%. Технологія рекуперації багато в чому допомагає досягненню необхідних норм енергоефективності при будівництві багатоквартирних і приватних будинків.

«Від 22 до 45% тепла при опаленні витрачається на нагрів свіжого холодного повітря, що надходить в приміщення через вентиляційну систему. Vitovent 300-W прогріває надходить свіже повітря за допомогою вбудованого пластинчастого теплообмінника, що виключає змішування повітряних потоків і передачу запаху. Внутрішня конструкція нових моделей значно перероблена. Завдяки кращій аеродинаміці і застосування енергоефективних вентиляторів останнього покоління питоме електроспоживання знижено до 0,15-0,17 Вт/(м3/год). А використання нового теплообмінника дозволило отримати рівень рекуперації до 99%. Використання такої системи вентиляції дозволяє зменшити витрати на опалення в окремих випадках майже в 2 рази », – говорить інженер компанії Viessmann.

Принцип ефективності закладався і в опрацюванні питань монтажу та обслуговування. Нові Vitovent 300-W випускаються в лівому і правому виконанні, що дозволяє спростити розкладку повітропроводів. Система стала компактніша (0,27 м3 замість 0,31 м3), вага установки всього 41 кг, вона легко монтується на стіну. При необхідності повністю розбирається без застосування інструментів – викрутка використовується тільки для зняття кришки.

«Vitovent 300-W укомплектована високоефективними малошумними вентиляторами EBM Papst з плавним регулюванням продуктивності і датчиками витрати повітря. Це дозволяє незалежно від ступеня забруднення фільтрів і погодних умов підтримувати витрату повітря з точністю до 1 м3/год », – пояснюєViessmann.

Спеціаліст звертає окрему увагу на інженерні рішення, які дозволяють новому Vitovent 300-W покращувати якість повітря, що подається. Вбудований нагрівальний елемент, що забезпечує роботу вентустановки при негативних температурах, тепер має більші ребра. Це дозволяє зменшити температуру поверхні нагрівача і не пересушувати повітря, що подається в приміщення. У нових моделях в комплект поставки входить покращений сухий сифон, що запобігає потраплянню запахів з каналізаційної системи в вентиляцію при будь-яких режимах експлуатації.

Нова централізована вентиляція Vitovent 300-W працює від побутової електромережі. Установку можна безпосередньо пов’язати з контролером теплового насоса або використовувати окремий виносний пульт управління. Система управління дозволяє користувачеві задавати продуктивність системи вручну або налаштовувати тижневі програми. При підключенні датчика вологості або CO2 система буде підтримувати якість повітря в автоматичному режимі.

Leave a Reply