Пелетні котли Рelletstar CONDENS виробницта HERZ тепер в Україні

Пелетний котел HERZ Рelletstar CONDENS
Котел Рelletstar CONDENS

Компанія HERZ -відомий австрійський виробник котлів та комплектуючих для систем опалення, водопостачання, кондинціонування – виводить на український ринок автоматичні котли на пелетах Pelletstar CONDENS.

Пелети – це невеликі гранули з відходів деревини, соломи, соняшника, біомаси та подібних горючих матеріалів. Виробляють також пелети з торфу. Їх розміри в діапазоні: діаметр – 5-8 мм; довжина – 10-70 мм. Головна перевага пелет – вони сипучі і можливо організувати їх автоматичну подачу на пальник пелетного котла.

Пелетні котли Pelletstar CONDENS пропонуються в 3 потужностях – 10, 12, 16 кВт, що задовольняє більшість будинків в Україні. Охоплювана приблизна опалювальна площа будиків лінійкою HERZ Pelletstar CONDENS від 100 до 200 м. кв.

Нові котли на пелетах мають ряд значних переваг, а саме:

  • тривала робота без обслуговування в порівнянні з звичайними твердопаливними котлами
  • невеликі розміри дозволяють встановити котел навіть в котельній з обмеженим простором
  • швидке, точне регулювання дозволяє використовувати пристрій без теплоаккумулятора, як з високотемпературним радіаторним опаленням, так і з низькотемпературним, типу “тепла підлога”.
  • відбір тепла з димових газів завдяки конденсації пари підняло ККД котла до 106%
  • повністю автоматична робота
  • лямбда-зонд контролює температуру димових газів та керує силою горіння, що дає додаткову економію
  • автоматична очистка попелу з пальника та конденсаційного теплообмінника

 

Керування котлом виконується за допомогою сенсорного контролеру T-CONTROL також виробництва HERZ. Контролер дуже зручний в налаштуванні, пропонує широкий вибір програмування, має зв’язок з інтернет і дає можливість контролювати та змінювати налаштування  через смартфон, планшет чи ноутбук.
Нові автоматичні котли на пелетах – нове покоління ефективних продуктів для ринку опалення в Україні. Це добра заміна газовому обладнанню, яка дозволяє не залежати від постачальників газу, отримати більшу незалежніть по доступу до енергоносія, використовувати екологічне паливо з мінімальними викидами в атмосферу.

Нижче на відео ви можете ознайомитись з роботою котла на пелетах Pelletstar CONDENS:

Leave a Reply