Продаж комплектуючих для опалення: як вибрати стелаж

Торгівля комплектуючими для опалення, водопостачання, кондиціонування передбачає використання стелажних меблів. Як правильно вибрати стелаж?

Стелаж для торгівлі комплектуючими для опалення.

Офісні меблі для торгівлі опалювальною фурнітурою – неодмінний атрибут будь-якого магазину. Її використовують для зберігання та викладки товару, паперів. Найкращий варіант – поличковий стелаж. Він в найбільшій мірі відповідає вимогам до подібного роду діяльності. Компанії-виробники пропонують спеціальні стелажні системи, які дозволяють максимально комфортно почуватись менеджерам з продажу та забезпечують легкий доступ до необхідного товару.

Як правильно вибрати стелаж?

Купуючи офісну шафу-стелаж стикаєшся з широким розмаїттям варіантів. Розібратися в асортименті нескладно. При виборі головне визначитися з наступними параметрами:

 1. Закритий / відкритий тип
  Можна купити поличковий стелаж відкритого або закритого типу. Другий варіант набагато зручніший для продажу комплектуючих. Вміст поличок завжди на виду, в будь-який момент легко знайти потрібний товар. На відкритому стелажі зручніше складувати продукцію, легше вкладати та знімати.
  Закриті конструкції дозволяють заховати від сторонніх очей. Вміст шафи захищений від пилу і УФ-променів. Такі стелажі підійдуть для складування паперів, неважкого та малогабаритного товару.
 2. Матеріал
  Від матеріалу виготовлення багато в чому залежить вартість системи. Зазвичай вибір стоїть між деревом та металлом. Краще зупинити вибір на останньому. Металеві поличкові стелажі більш міцні, витримують більші навантаження. А коробки з латунними кульовими кранами важать не мало! Їм не страшні механічні удари.
  Дерев’яні стелажі більш придатні для кабінету керівника, бухгалтерії. Альтернативний дереву – комбіновані полички з металу та ЛДСП, МДФ. Вони дешевші.
 3. Розмір
  Перед вибором стелажів бажано заміряти розміри кімнати і вибирати їх так, щоб вони найкраще вписувались в приміщення. Ширина шаф повинна відповідати розмірам коробок, які будуть на них зберігатись.
 4. Навантеження
  На ринку присутні стелажі під легке, середнє, високе навантаження. Так як комплектуючі для опалення важать достатньо багато, то краще вибирати меблі під високі навантаження.

Поличкові стелажі для офісів, складів пропонуються в широкому ціновому та розмірному діапазонах. В Київській області такі, наприклад, пропонує компанія “ФОРТИС СТРОЙ”. Тут також можливо придбати стелажі б/у, замовити їх монтаж / демонтаж.

Leave a Reply