REHAU PROJECT AWARDS – конкурс для проектувальників

Конкурс REHAU PROJECT AWARDS 2017..ТОВ “Рехау”, українське відділення відомого німецького виробника комплектуючих для інженерних систем (опалення, водо- та холодопостачання, кондиціонування) та пластикових вікон, повідомило про початок конкурсу REHAU PROJECT AWARDS 2017.
REHAU PROJECT AWARDS – конкурс для проектувальників житлових будинків, промислових та комерційних об’єктів, інше. На кону планшети Apple та ексклюзивні статуетки від відомого українського скульптора Віктора Пінчука. Є за що поборотись!

Прийняти участь в REHAU PROJECT AWARDS не складно. Для цього потрібно надіслати організаторам конкурсу заповнену анкету з даними учасника та найменуванням об’єкту. Обов’язковою умовою для учасника є наявність в ескізі чи вже побудованому об’єкті інженерних продуктів REHAU – труб для отопления / опалення, розподільчих коллекторів, кімнатних терморегуляторів, шлангів і з’єднувачів для поливу, інше. Обов’язково повинні бути додані фото або ескіз проекту.

Важливими критеріями, окрім реалізації в проекті труб REHAU чи інших продуктів для опалення, водопостачання, поливу, будуть – іноваційність, енергоеффективність, новизна та оригінальність, повнота та якість наданої інформації.

В 2017 році організатори вирішили спростити умови конкурсу та зменшити кількість категорій.

Анкети на виконані роботи, проекти приймаються з 21 серпня по 30 листопада. Переможців REHAU PROJECT AWARDS 2017 буде оголошено в кінці 2017 – на початку 2018 року. Проектувальники! Не гайте час – відправляйте анкети, фото та отримайте шанс на цінні призи. Переможець REHAU PROJECT AWARDS 2017 це популярність, престиж та нові можливості.

Вікна, труби для опалення та водопостачання REHAU це часто не дешево, але завжди якісно. Високоякісно! Хороше дешевим не буває. Вироби Рехау вже не перший 10-к років працюють на українських об’єктах та мають безліч позитивних відгуків. Компанія завжди конструює свої продукти з використанням іноваційних технологій. До того ж Rehau це не просто труби чи фітинги – це готові рішення.
А яке смачне пиво на Oktoberfest Rehau!!!

 

Leave a Reply