Ремонт опалення – коли та як

Немає кращого часу, ніж весна та літо, щоб подумати як та виконати ремонт будинку, зокрема системи опалення. Виконані роботи дозволять вам добре підготуватися до наступного опалювального сезону та модернізувати установки.

Фото ремонту опалення в будинку.

Усі види реконструкцій найкраще робити в сонячну погоду, коли  довші дні та більше вільного часу. Влітку його значно більше, ніж зазвичай. Варто подумати над цим, щоб забезпечити спокій восени.

Одним з найважливіших моментів при ремонті будинку є модернізація опалювальних установок. Подумайте про це, якщо хочете забезпечити собі безпеку та комфорт взимку. Заміна зношеного котла, радіаторів, щоб їх зовнішній вигляд краще відповідав очікуванням мешканців, встановлення сучасних технологій – контролерів та регуляторів кімнат, які покращують тепловий комфорт в будинках, – найпоширеніші інвестиції українців.

Особливо цікавим при ремонті опалення є встановлення кімнатних регуляторів із вбудованим датчиком температури, які є частиною автоматики управління котлом. Пристрій сприятиме покращенню теплового комфорту в наших будинках восени, весною та взимку.

DEVIreg Opti - новий терморегулятор.
DEVIreg Opti – новий терморегулятор

Термостати, що спілкуються з контролером на котлі, дозволяють зручно керувати та контролювати кімнатну температуру, котел, бойлер та змішувальні клапани безпосередньо з квартири, не переходячи до котельні. Функції сучасних регуляторів кімнати дозволяють програмувати температуру протягом денного та тижневого циклів, а також регулювати температуру в приміщенні відповідно до вуличної. Наприклад, якщо ми не користуємося кімнатою для гостей щодня, ми можемо запрограмувати, що температура в ній не перевищує 15 градусів, а збільшується лише на вихідні, коли ми очікуємо, що гості приїдуть. Контролер зв’яжеться з контролером на котлі, який підбере параметри згоряння для того, щоб відповідали заданій температурі. Це дуже зручний інструмент для контролю теплового комфорту. Крім того, сучасні контролери також оснащені великим, чітким, кольоровим та сенсорним дисплеєм, а також модулем зв’язку RS. WI-FI програматори дозволяють підключатись до пристрою за допомогою спеціального додатку зі смартфону, ноутбука чи комп’ютера.

Для того, щоб такий регулятор температури працював належним чином, необхідно дотримуватися деяких правил монтажу. Не розміщуйте його на стінах із сильним сонячним промінням вдень та на зовнішніх. У таких випадках датчик може зафіксувати неправдиву інформацію про занадто високу температуру (сонячні промені) або занадто низьку (холодна зовнішня стінка). Варто також пам’ятати, що не слід встановлювати регулятори за шафами або між полицями, де природна циркуляція повітря значно перешкоджає коректності вимірів. На правильність роботи регулятора не впливає відстань від котла, тому нам не доведеться турбуватися про встановлення регуляторів на наступних поверхах.

Кожен ремонт опалення у будинку – це річ, яку слід правильно підготувати, щоб заощадити час і не розчаруватись. Перш ніж розпочати модернізацію своєї опалювальної установки, складіть кошторис витрат та план дій, обговоріть масштаби роботи з підрядниками та сплануйте все вчасно. Бронювання технічного персоналу має вирішальне значення, якщо ви не хочете очікувати інсталяторів вдома цілими днями. Нарешті, варто подбати про придбання матеріалів та інструментів, які знадобляться на наступних етапах роботи. Перелік необхідних предметів, підготовлений на основі детального інвестиційного плану, економить ваші кошти. Завдяки цьому робота буде систематично просуватися вперед і вам не треба втрачати час на незаплановану біганину по будівельних магазинах.

Відео нижче допоможе в підборі котла для опалення будинку:

Leave a Reply