Сифон YO-YO для кухонної мийки – корейська новинка

Конструкція інноваційного південнокорейського сифона YO-YO для кам’яних і металевих мийок має ряд істотних переваг у порівнянні зі стандартними сифонами (пляшковими, трубними, гнучкими).

Особливості сифона YO-YO:

  • Швидкий, легкий монтаж і демонтаж) самого сифона до зливу в раковині з допомогою надійного і зручного різьбового з’єднання вручну, без яких-небудь додаткових інструментів.
  • Захист від запахів каналізації за допомогою особливої конструкції корпусу сифона і фільтр-склянки, має видовжене підставу, що перекриває вихід в каналізацію (гідрозатвор).
  • Неймовірно зручний процес видалення харчових відходів з сифона YOYO в будь-який момент, завдяки легко витягують фільтр-склянці.
  • Особливість конструкції зливного шланга і переливу — гофрована зовнішня поверхня в поєднанні з гладкою і еластичною внутрішньої, що не дозволяє прилипати до її стінок харчових відходів. Завдяки такому поєднанню забезпечується максимально швидке підключення сифона до каналізації поза залежності від розташування зливного отвору самої кухонної мийки.
  • Високоякісний полімер (PVC), з якого виготовлені все частині сифона YOYO, витримує високі температури, не боїться їх різких перепадів (окріп/лід), стійкий до хімічних реагентів (миючі, чистячі засоби).

Відео про сифон для кухонної мийки YO-YO перегляньте нижче:

Дізнайтесь як прочистити сифон своїми руками по цьому посиланню.

Leave a Reply