Теплоізольовані труби Ecoflex

Низькотемпературне централізоване теплопостачання стає все більш популярним у власників підприємств, проектувальників та будівельних компаній. Якісним і ефективним технічним рішенням в подібному випадку стане використання теплоізольованих труб, які дозволять знизити витрати на монтаж, експлуатацію і техобслуговування комунікацій, включаючи техобслуговування котлів.

Попередньо ізольовані труби Uponor Ecoflex дозволяють зробити розподіл енергії більш енергоефективним при одночасному прискоренні монтажних процесів. Безпечна і надійна система Ecoflex застосовується при влаштуванні локальних і квартальних тепломереж (мереж опалення, гарячого водопостачання та мереж технологічних процесів), а також мереж холодопостачання і водовідведення.

Теплоізольовані труби Ecoflex
Теплоізольовані труби Ecoflex

Труби складаються з трьох елементів:

  • захисного гофрованого кожуха з поліетилену високої щільності PE-HD
  • м’якої багатошарової теплоізоляції зі спіненого зшитого поліетилену з закритими порами PE-X
  • несучої труби із зшитого поліетилену PE-Xa або поліетилену високої щільності PE 100 RC (в залежності від області застосування трубопроводів).

Така конструкція забезпечує високу функціональність всієї системи в цілому. Властивості матеріалів забезпечують тривалий термін служби, а мінімальна маса і підвищена гнучкість труб дозволяють заощадити час на їх установку і забезпечити простоту і зручність при монтажі навіть при найважчих умовах на місці експлуатації.

Теплоізольовані труби Ecoflex мають ряд переваг. Так, Ecoflex VIP (новинка 2021 року – попередньо ізольовані труби нового покоління) володіє високою гнучкістю і унікальними характеристиками тепловтрат, в тому числі параметри тепловтрат, властиві трубах з жорсткою пенополіуретановою ізоляцією. За рахунок застосування новаторської технології вакуумних ізоляційних панелей (VIP), з революційно низьким коефіцієнтом теплопровідності <0,004 Вт / мК, зниження тепловтрат може становити до 60%. При цьому гнучка конструкція і малий зовнішній діаметр труб Ecoflex VIP допомагають скоротити час монтажу на 20% в порівнянні з гнучкими трубами, теплоізольовані жорсткої пенополіуретановою ізоляцією, і більш ніж в два рази в порівнянні зі сталевими трубами.

Це вносить значний вклад в спрощення проектування низькотемпературних мереж, роблячи монтаж зручнішим і прискорюючи будівельні процеси. Труби дозволяють досягти енергоефективності та допомагають експлуатуючим організаціям знизити тепловтрати. З точки зору збереження ресурсів і зниження негативного впливу на навколишнє середовище, Ecoflex VIP характеризується на ~20% нижчими залишковими викидами CO2, ніж традиційні вироби з порівнянними теплоізоляційними характеристиками.

На окрему увагу заслуговує система труб Uponor Ecoflex Quattro і Uponor Ecoflex Quattro Midi, що застосовується в котеджному будівництві при організації внутрішньо квартальних мереж теплопостачання з температурним графіком 95/70 °С і ГВП. Система Ecoflex Quattro і Ecoflex Quattro Midi дозволяє використовувати один трубопровід в локальних тепломережах і мережах гарячого водопостачання, що є найбільш економічно вигідним і зручним способом монтажу. Усередині кожуха прокладаються чотири труби: подачі, обратки і циркуляції гарячого водопостачання. Закладати труби можливо на мінімальній глибині від 0,5 м, а всього один прохід через фундамент дозволяє знизити витрату елементів від 2 до 4 разів. Теплоізольовані труби перевершують аналоги за рахунок мінімальних теплових втрат на малій глибині закладення.

Leave a Reply