Труба VALTEC PE-RT, погашувач гідроударів – новинки VALTEC в Україні

Погашувач гідроударів VALTEC VT.CAR20Компанія VALTEC проінформувала на своєму сайті зразу про 2 нових продукти. Це:

труба PE-RT підвищеної термостійкості
погашувач гідроударів

Обидва вироби вирізняються доброю якістю, доступною ціною, що, взагалі-то, є звичайним для комплектуючих VALTEC.

Труба VALTEC PE-RT

Труба з поліетилену підвищеної термостійкості VALTEC PE-RT призначена для систем низькотемпературного опалення (підлогове та настінне опалення, конденсаційні котли, теплові насоси), водопостачання, грунтового підігріву та подібне. Може застосовуватись в складі технологічних трубопроводів, які транспортують неагресивні до матеріалу труби агенти. Класи експлуатації по ГОСТ 32415-2013 – 1, 2, 4, ХВ.

Труба з поліетилену підвищеної термостійкості VALTEC PE-RT
З’єднання труб VALTEC PE-RT виконується за допомогою обтискних (VTm.300, VT.4410) або прес-фітингів (VTm.200, VTc.712). В ході виконання монтажних робіт слід керуватися вказівками, викладеними в технічних паспортах на зазначені фітинги.

Нова труба не має антидиффузійного шару, тому її киснепроникність перевищує 0,1 г / м3*сут., Це слід враховувати при проектуванні системи опалення.

Погашувач гідроударів VALTEC VT.CAR20

З появою в квартирах швидкодіючої запірної арматури ( «однорукі» змішувачі, кульові крани, електромагнітні клапани побутової техніки) зростає кількість гідроударів в квартирних трубопроводах. Такі удари, хоча малі за часом дії, але значні по приросту тиску. Вони можуть вивести з ладу запірну арматуру, манометри, редуктори, зірвати фітинги з труб. Ще гірше, якщо буде пошкоджене дороге обладнання – опалювальний котел, циркуляційний насос, радіатор.

Погашувач гідроударів VALTEC VT.CAR20
Погашувач гідроударів VALTEC VT.CAR20

Для захисту від гідравлічних ударів застосовуються спеціальні погашувачі.
Погашувач (гаситель) гідроударів мембранний VT.CAR20 – модифікація добре зарекомендувавшого себе в експлуатації компенсатора VT.CAR19. Його основною відмінною рисою є можливість оперативно, візуально контролювати тиск в повітряній камері. Це дуже важливо, адже якщо тиск в камері опуститься нижче розрахункового значення, гаситель не зможе повноцінно виконувати свої функції (крім згладжування гідравлічних ударів, прилад приймає в себе надмірний об’єм води, який утворився за рахунок різниці температур надійшовшої холодної води та температури в квартирі, будинку).
Для контролю працездатності VT.CAR20, в конструкцію ніпельного штуцера введений мініатюрний кульовий кран з манометром. Власник будь-коли може відкрити кульовий кран і перевірити тиск в повітряній камері погашувача.

Leave a Reply