Циліндри ROCKWOOL: як виконати шумоізоляцію фанової труби

З шумом каналізаційних труб жителі багатоквартирних будинків стикаються регулярно, і багато хто до нього звикли, вважаючи, що зробити нічого не можна.

Але існує простий спосіб, що дозволяє значно знизити сторонні звуки із системи відведення стоків, і тим самим підвищити рівень комфорту проживання.

У сучасних квартирах питання звукоізоляції фанової труби досить актуальне, оскільки найчастіше під час будівництва використовуються пластикові конструкції, які легко пропускають різні види шуму. Найбільший дискомфорт, як правило, зазнають мешканці нижніх поверхів багатоповерхових будівель. Адже що нижчий поверх, то вище швидкість падаючої води в каналізаційному стоку. Звук від каналізації легко поширюється в сусідні кімнати, і навіть найкрасивіший і затишний інтер’єр перестає радувати, коли сторонні шуми відволікають і заважають зосередитись.

Вихід у цій ситуації лише один – якісна шумоізоляція труб каналізації у квартирі.

Циліндри навивні ROCKWOOL 100 Кф (кашировані фольгою) допоможуть впоратися із цією проблемою на раз-два-три. Вони виконані з кам’яної вати – волокнистого матеріалу, який завдяки своїй структурі чудово гасить звукові хвилі. Інженери досягли ще більшої досконалості, виготовляючи циліндри за навивною технологією, коли волокна послідовно намотуються на основу, і в результаті в готовому продукті розташовуються перпендикулярно до звукових хвиль. Шум ніби замикається всередині і не виходить назовні.

Циліндри ROCKWOOL з кам'яної вати

Натурні випробування Циліндрів навивних ROCKWOOL 100 Кф показали: до встановлення звукоізоляції шум від труб може досягати до 59 дБ, що можна порівняти з працюючою офісною технікою, після — вже на відстані 30 см від комунікацій звук глушиться до рівня тихого шепоту. Для зручності монтажу збоку на виробах виконано проріз, фольговане покриття забезпечує естетичний зовнішній вигляд.

Встановлюється звукоізоляція буквально за три кроки. Для цього потрібно:

  • Надіти циліндри на трубу впритул один до одного;
  • Закріпити бандажом або в’язальним дротом (рекомендується встановлювати не менше двох бандажів на один циліндр з інтервалом до 500 мм);
  • Поздовжні та поперечні стики проклеїти алюмінієвою стрічкою.

як виконати шумоізоляцію фанової труби

Матеріал стане в нагоді не тільки для мешканців міських квартир, але і для власників багатоповерхових приватних котеджів, оскільки проблема шуму каналізаційних труб актуальна для всіх типів будівель. Циліндри ROCKWOOL з кам’яної вати відзначені маркуванням Eco Material Absolute, яке підтверджує безпеку застосування для внутрішнього оздоблення приміщень.

Про компанію ROCKWOOL

ROCKWOOL – світовий лідер у виробництві рішень з кам’яної вати. Продукція застосовується для утеплення, звукоізоляції та вогнезахисту та призначена для всіх видів будівель та споруд, а також для суднобудування та промислового обладнання. ROCKWOOL надає консультаційні послуги в галузі підвищення енергоефективності будівель, постачає системні рішення для утеплення фасадів, покрівель та вогнезахисту, декоративні панелі для фасадів, акустичні підвісні стелі, звукоізолюючі бар’єри для захисту від дорожнього шуму та антивібраційні панелі для залізниць.
Компанія ROCKWOOL заснована у 1909 році, її центральний офіс знаходиться у Данії. ROCKWOOL належать 48 виробничих майданчиків у Європі, Північній Америці та Азії. Штат налічує понад 11 500 фахівців.

Leave a Reply