Циркуляційні насоси, електричний прес-інструмент – новинки VALTEC

Прес-інструмент електричний VALTEC CZ.
Компанія VALTEC представила на українському ринку опалення та водопостачання циркуляційні насоси VRS.256 і електричний прес-інструмент VT.1550.CZ (VALTEC CZ).

Циркуляційні насоси VALTEC VRS

В основі циркуляційного насоса VRS – «класична» конструкція з «мокрим» ротором і триступінчатим перемиканням швидкості, відмінно зарекомендувала себе в масовому застосуванні. Додаткові переваги моделі обумовлені застосованими матеріалами та рядом технічних рішень.
Циркуляційні насоси VALTEC призначені для створення примусової циркуляції теплоносія в відкритих та закритих системах опалення. В якості теплоносія використовується вода і гліколевмістні (до 50%) суміші. По конструкції це моноблочні відцентрові насоси з однофазним електродвигуном і «мокрим» ротором.

Циркуляційний насос VALTEC VRS.

Використовувані матеріали і реалізовані технічні рішення забезпечують високу економічність насосного обладнання, високі надійність та  стійкість в процесі експлуатації. Так, виготовлення ключових елементів (підшипників, вала ротора, притискної і опорної шайб) з кераміки із дзеркальною робочою поверхнею дозволяє експлуатувати насоси при жорсткій воді без ризику відкладання сольового накипу.

Запропонований модельний ряд включає в себе циркуляційні насоси з триступінчатим і частотним регулюванням швидкості, вигідно відрізняються за ціною від представлених на ринку аналогів. Насос призначений для відкритих і закритих систем опалення з робочою температурою до 110 ° C. Максимальна статичний тиск – 10 бар. Пропонуються з монтажною довжиною 180 та 130 мм.

Насоси рекомендуються для комплектації насосно-змішувальних вузлів VT.COMBI, VT.DUAL, модулів швидкого монтажу VARIMIX.

Електричний прес-інструмент VALTEC CZ

Радіальний електричний прес-інструмент VALTEC CZ призначений для виконання прес-з’єднань на трубах металополімерних, полімерних (в т. ч. труби PE-RT) мідних, з нержавіючої сталі з зовнішнім діаметром від 10 до 108 мм (3/8 “- 4”).

Інструмент оснащений електрогідравлічним приводом потужністю 490 Вт, що працює від джерела змінного струму напругою 220-240 В. Тиск опресування в 3,2 т. Передбачено автоматичний реверс, звукова та світлова сигналізація про помилки в роботі, функції самодіагностики при включенні інструменту в мережу. Періодичність техобслуговування 30 тис. Про наближення терміну обслуговування також буде поінформовано світловою сигналізацією. Маса інструменту – 4,1 кг.

Гідравлічний привід передбачає мінімальну кількість деталей, що зношуються і збільшує термін експлуатації. Розрахунковий термін служби інструменту за умови неперевищення середнього повного ресурсу і дотримання умов експлуатації рекомендованих виробником – 8 років.

Прес-інструмент електричний VALTEC CZ поставляється в зручному металевому кейсі з гніздами для насадок.

Насадки в комплект не входять, а купуються окремо для кожного профілю і діаметра з’єднується трубопроводу:

  • при монтажі прес-фітингів серії VT.200 (для труб PEX-AL-PEX, PEХ-EVOH, PE-RT) необхідні насадки профілю «ТН» ( VTm.295)
  • для прес-фітингів серії VTi.900 системи VT.INOX-PRESS – насадки профілю «V» (VT.5701xx).

Leave a Reply