Твердопаливні котли SWAG / СВАГ

Котли тривалого горіння SWAG / СВАГ – вид твердопаливних котлів, які довгий час працюють на одному завантаженні палива. Бренд SWAG на сьогодні один з найпопулярніших в Україні.

Котел довгого горіння SWAG.

Котли СВАГ працюють на деревині, буром і кам’яному вугіллі, коксі, торф’яних брикетах, деревних і рослинних пеллетах. За способом завантаження палива можуть бути з механічною і автоматичною подачею (пелетні котли). Залежно від виду використовуваного палива котли довгого горіння підрозділяються на два типи – дров’яні D або універсальні U.

Про SWAG

SWaG – визнаний лідер у виробництві твердопаливних котлів тривалого горіння на ринку України!
Багаторічний досвід роботи, сучасна лабораторія з досвідченими фахівцями і зворотний зв’язок зі споживачами – головні складові успішного серійного виробництва опалювального обладнання, яке відповідає стандартам і сучасним потребам.

В останні кілька років все більше відчувається тенденція до подорожчання традиційних видів енергії (газ, нафта, електрика). Добрі господарі дивляться в бік котлів, що працюють виключно на твердому паливі – дровах, пеллетах, брикетах, вугіллі, тирсі та ін. Використання в опаленні таких регенераційних видів палива є відносно безпечним для навколишнього середовища, а оскільки ці види енергії є «умовно поновлюваним», то, відповідно, і не спостерігається тенденція до їх стрімкого подорожчання.

На ринку України існує величезна безліч котлів українських, німецьких, чеських, китайських, російських виробників, але в питанні опалення досить ризиковано покладатися на рекламні слогани, а потрібен здоровий підхід з економічної точки зору. SWAG – одні з найкращих у сегменті твердопаливних котлів. У заводу налагоджена велика дилерська мережа у всіх регіонах України.

Придбання твердопаливного котла СВАГ – крапка в раціональному розподілі своїх коштів або бюджетних коштів Вашого підприємства. Собівартість опалення твердопаливним котлом тривалого горіння значно нижча будь-якого іншого виду опалення. Ц найбільш економічний спосіб обігріти свій будинок, офіс або виробничі приміщення.

Твердопаливні котли SWaG – асортимент

На поточний час випускається наступне твердопаливне обладнання SWAG:

  1. Котли довгого горіння
   В основі роботи котла тривалого горіння використовується невигадливий спосіб – сірник згорає набагато повільніше, якщо його спалювати вертикально полум’ям вгору, ніж в перевернутим головкою вниз або горизонтально.
   Так, більшість котлів довгого горіння використовують цей принцип спалювання палива, яке починає горіти в верхньому шарі (12-15 см) і в міру прогорання переходить на інше паливо зверху вниз, при цьому нижній шар просушується і згорає ефективніше. Дана схема горіння не нагріває повітря корпус теплообмінника вище 550 ° С, збільшуючи цим довговічність котла.
   Принцип верхнього горіння дозволяє домогтися ККД до 91% і рекордно тривалого горіння палива, яке поки недоступне для інших твердопаливних котлів. Тривалість роботи на одній закладці вугілля досягає 5 діб.
  2. Котли з класичним типом горіння
   Твердопаливні котли SWaG Comfort – нова лінійка обігрівачів традиційного (класичного) горіння, розрахована на широке коло споживачів. Надійність, довговічність, простота експлуатації і економічність задовольнять найвибагливіших і економних власників як невеликих приватних будинків, так і промислових приміщень площею від 70 до 400 кв.м.
  3. Пелетні котли
   Сучасний твердопаливний котел SWaG-pellets спроектований з дотриманням всіх вимог європейського ринку. Призначений для роботи на пелетах.
   Обслуговування (завантаження пелет і чистка теплообмінника) проводиться не частіше 1 разу на тиждень. Наявність димососа дозволяє працювати навіть з димоходом діаметром від 80 мм і висотою від 3 м. Наявність в конструкції жаротрубного системи з завихрювачами відпрацьованих газів дозволяє досягти ККД в 93%!
   Пелетний котел СВАГ.
   Бункер для палива варто окремо – його можна встановити з лівого або правого боку котла. За бажанням клієнта можлива комплектація бункером більшого обсягу.
   Твердопаливний котел SWaG-pellets не боїться відключення електрики. Автоматика зробить все необхідне:

   • розпалить або погасить котел, скоректує його потужність в залежності від температури в будинку і на вулиці
   • існує можливість коректування параметрів роботи за допомогою смартфона.

Твердопаливний котел SWaG – заощадження коштів, комфортне опалення.

 

Leave a Reply