Uponor представила теплу підлогу для роботи при тиску 10 бар

Компанія Uponor представила першу систему водяного підігріву підлоги для висотних будівель, сертифіковану для роботи при тиску 10 бар. Uponor 10 бар в даний час є єдиною системою, в котрій кожен компонент був протестований і сертифікований для роботи при більш високому тиску. Система водяних теплих підлог з робочим тиском 10 бар для висотних будівель вже доступна.

Система водяних теплих підлог з робочим тиском 10 бар.

Новий стандарт 10 Бар

Uponor є постачальником рішень для водяних систем підлогового опалення, використовуваних при будівництві нових об’єктів нерухомості.

Компанія Uponor встановлює новий стандарт для систем теплої підлоги в багатоповерхових будинках. Система підлогового опалення Uponor 10 бар дозволяє змонтувати в багатоповерхових будівлях підлогове опалення (UFH) з робочим тиском до 10 бар замість стандартних 6 бар.

Інноваційна система включає в себе надійні компоненти, які вже прекрасно зарекомендували себе протягом тривалого часу експлуатації: Uponor Comfort Pipe Труба PN 10, Uponor Flex-X затискної адаптер, Uponor Vario S Виконавчий механізм, Uponor Vario S колектор, Uponor Муфта Q & E PPSU.

Всі компоненти нової системи протягом тривалого періоду експлуатації піддаються більш високим навантаженням, ніж зазвичай. Завдяки продуманому поєднанню нових і перевірених елементів, Uponor 10 бар в даний час є єдиною системою, в якій кожен окремий компонент був протестований і сертифікований для роботи при більш високому тиску. Компанія Uponor провела системні випробування відповідних компонентів з числа що випускаються нами, щоб гарантувати своїм клієнтам загальну функціональну надійність всієї системи протягом тривалого часу.

Переваги системи

Система водяних теплих підлог Uponor з робочим тиском 10 бар має переваги як для власників, так і для монтажників і проектувальників. Система забезпечує більш високу надійність при менших витратах на будівництво і технічне обслуговування. Підвищується безпека при монтажі та підтримці тиску теплоносія в системі. Система водяних теплих підлог Uponor 10 бар сертифікована KOMO K107486 для робочого тиску 10 бар при макс. 60 ° C відповідно до KIWA BRL K5603 і EN ISO 15875-5. Це веде до спрощення процесу проектування та розрахунку всієї концепції опалення будівлі, а також забезпечення більш ефективного і швидкого монтажу.

Система водяних теплих підлог з робочим тиском 10 бар для висотних будівель вже доступна для клієнтів.

Leave a Reply