VALTEC запропонував ринку стабілізатор витрати VT.PIC

автоматичний стабілізатор витрати регульований динамічний VT.PIC

Компанія VALTEC розширила лінійку продуктів для підвищення еффективності роботи системи опалення багатоквартирного будтинку. В асортименті регулювальної арматури VALTEC (ВАЛТЕК) з’явилася новинка – автоматичний стабілізатор витрати регульований динамічний VT.PIC.
В сучасних системах водяного опалення витрата теплоносія на окремих контурах не є постійною величиною. Робота ручних або електронних радіаторних терморегуляторів викликає зміну витрати на окремих ділянках, і, як наслідок, призводить до збільшення витрат на інших ділянках опалювальної системи. Використання клапана VT.PIC запобігає перевищенню розрахункових витрат, балансуючи систему в динамічному режимі, виключаючи перегрів або недогрів окремих ділянок.

Стабілізатор складається з двох частин. Основою стабілізатора є латунний корпус VT.PICV з вимірювальними патрубками. В корпус встановлюються змінні картриджі VT.PICC, на яких налаштовується необхідна витрата. Таким чином, у разі внесення змін в систему опалення (додавання або видалення опалювальних приладів або гілок), досить просто замінити або змінити налаштування картриджу клапана, не знімаючи з трубопроводу сам корпус стабілізатора.

Зазвичай, автоматичний стабілізатор витрати регульований динамічний VT.PIC монтується на стояках системи опалення та запобігає перевищенню розрахункової витрати при змін гідравлічних характеристик окремих ділянок системи.

Опалення з автоматичний стабілізатор витрати регульований динамічний VT.PIC.

Leave a Reply