VIESSMANN представить VITOTRON 100 та VITODENS 200 на виставці Aquatherm 2020

Газовий котел Vitodens 200 і електричний Vitotron 100 будуть представлені на стенді Viessmann з 11 по 14 лютого на виставці Aquatherm 2020.

“У цьому році ми покажемо оновлений VITODENS з діапазоном потужності від 1,9 до 32 кВт і перший електричний котел бренду Viessmann – Vitotron 100 – з діапазоном потужності від 4 до 24 кВт », – каже Ігор Кеніг, керівник Академії Viessmann.

VIESSMANN VITOTRON 100

Електрокотел VITOTRON, який буде представлений на Aquatherm 2020 року, має два варіанти по потужності – 8 і 24 кВт. Модель 8 кВт може бути підключена до одно- або трифазної мережі електропостачання, модель 24 кВт – тільки до трифазної. Особливістю котла є електронна схема управління тепловою потужністю, за рахунок застосування якої забезпечується плавна модуляція в діапазоні від 0,4 до 8 кВт і від 1,3 до 24 кВт.

Vitotron 100 може оснащуватися контролером для підтримки постійної температури подачі, призначеним в першу чергу для виконання функцій резервного джерела тепла, або погодозалежним контролером. Він працює за показаннями датчика температури вуличного і кімнатного повітря для забезпечення максимально ефективного робочого режиму в залежності від поточної потреби в теплі.

Функціонал Vitotron дозволяє реалізувати експлуатацію котла в досить складних системах опалення (нагрів гарячої води, лінія рециркуляції ГВП, управління декількома контурами опалення). «Цей невеликий котел може працювати з будь-якими іншими теплогенераторами і будь-якими системами опалення, підтримуючи до восьми додаткових опалювальних контурів. Притому що його габаритні розміри по висоті, ширині і глибині складають всього 716 × 316 × 235 мм відповідно. А важить він трохи більше 20 кілограмів », – розповідає Ігор Кеніг, керівник Академії Viessmann.

VIESSMANN VITODENS 200

Не менш цікава і друга новинка – лінійка поліпшених конденсаційних котлів Vitodens 200. Це передове покоління компактних газових котлів з ККД до 98/10 9 %, які самостійно підраховують витрату енергії, на 4 0 % ефективніші за попередні моделей піклуються про навколишнє середовище і «спілкуються» з власником і сервісними службами через смартфон. Теплогенератори обладнані новими перфорованої пальником MatriX Plus з нержавіючої сталі, що має діапазон модуляції 1:17. Вбудована система регулювання горіння Lambda Pro Plus автоматично визначає тип газу і налаштовується на роботу з ним, домагаючись оптимальної паливної суміші.

Важлива деталь: семидюймова кольорова сенсорна панель Vitodens 200 нового покоління рухлива. « Її можна переміщати вгору або вниз для полегшення управління теплогенератором. У тому випадку якщо взаємодія з котлом зручніше вибудовувати за допомогою смартфона, можна скористатися додатками ViStart, ViCare і Vitoguide. Перше розроблено для наладчика, що запускає котел, друге – для власників обладнання. Додаток Vitoguide призначене для сервіс-інженерів і дозволяє сервісної компанії завжди підтримувати зв’язок з установкою і контролювати її стан. Зв’язок гаджетів з теплогенератором забезпечує вбудований модуль Wi-Fi », – пояснює Ігор Кеніг, керівник Академії Viessmann.

Leave a Reply