Viessmann Vitodens 050-W: конденсаційний котел який економить

Viessmann представив побутовий газовий конденсаційний котел Vitodens 050-W, який добре поєднує ціну та якість .

VIESSMANN Vitodens 050-W - новий конденсаційний котел.

На початку 2019 року компанія Viessmann, лідер інновацій в області опалення, представила новий економічний побутовий двоконтурний конденсаційний газовий котел Vitodens 050-W потужністю 6,5-24 кВт. Він не вимагає додаткової обв’язки і призначений для установки в будинках, котеджах і квартирах.

Завдяки високому нормативному ККД (97%) і наявності високоефективного модульованого циліндричного пальника Matrix з діапазоном модуляції потужності від 25 до 100% Vitodens 050-W споживає дуже мало газу і забезпечує мінімальний обсяг викидів шкідливих речовин в атмосферу. Котел готовий до монтажу «з коробки» без додаткової обв’язки, оскільки мембранний розширювальний бак і енергоефективний циркуляційний насос опалювального контуру вже в комплекті.

Всередині два теплообмінника. Основний – Inox-Radial – підігріває теплоносій для системи опалення. Потреби ГВП забезпечує додатковий пластинчастий. Для забезпечення більш високої продуктивності потужність котла в режимі нагріву води становить до 29 кВт. Перемикання між контурами опалення та ГВП реалізовано за схемою з пріоритетом по гарячій воді. Коли користувач відкриває кран, спеціальний клапан перекриває подачу води в опалювальний контур і направляє її в пластинчатий теплообмінник системи ГВП. Функція проточного підігріву забезпечує практично миттєвий нагрів води до потрібної температури, що дозволяє забезпечити її швидку подачу і виключити дискомфорт при користуванні сантехнічними приладами.

Економічність, велика глибина модуляції, компактні розміри, низький рівень шуму, простота монтажу і екологічність роблять Vitodens 050-W однаково затребуваним для застосування будь-де – в приватному будинку, в квартирі, в невеликому офісі. В останньому випадку передбачена можливість виведення димоходу як безпосередньо через стіну на вулицю, так і в загальний домовий канал димовидалення.

Для зручності управління і економії тепла котел оснащений електронною системою управління з інтуїтивним інтерфейсом, що дозволяє користувачеві виконувати всі операції по налаштуванню і регулюванню за допомогою мінімального набору керуючих клавіш на передній панелі. Крім того, можна перевести прилад в автоматичний режим, вибравши одну з попередньо встановлених програм. Контроль стану котла здійснюється за допомогою РК-дисплея.

Для автоматичної підтримки в приміщеннях комфортного мікроклімату котел Vitodens 050-W може бути додатково укомплектований кімнатним термостатом Open Therm з регулятором температури повітря, а також датчиком вуличної температури. Кімнатний термостат позбавляє користувача від необхідності ручного регулювання режиму роботи котла, а датчик вуличної температури дозволяє завчасно регулювати температуру теплоносія при похолоданні і потеплениях. Це не тільки створює комфортні умови, але і економить паливо.

Контроль технічного стану обладнання проводиться автоматично за допомогою вбудованої системи самодіагностики, тому користувачеві досить запрошувати фахівця раз на рік для планового профілактичного огляду. Ремонт і сервісне обслуговування максимально спрощені, так як доступ до них здійснюється з фронтальної частини пристрою без його демонтажу. Оптимізована конструкція котла забезпечує більш низькі витрати на запасні частини і можливість заміни окремих компонентів. Термін гарантії на пристрій становить два роки, але для теплообмінників Inox-Radial компанія Viessmann пропонує розширену гарантію – 10 років.

Новий конденсаційний котел Viessmann Vitodens 050-W значно економічніше спалює газ і дозволяє скоротити витрату тепла. Завдяки цьому різниця в ціні окупається приблизно за півроку, після чого споживач починає отримувати пряму вигоду в порівнянні з використанням традиційного котла.

Leave a Reply