Vitoligno 100-S V10A – новий дров’яний котел Viessmann

Viessmann Vitoligno новий котел на дровах.

Компанія Viessmann в кінці 2017 року представила на ринку новий компактний дров’яний котел побутової серії Vitoligno 100-S V10A. Обладнання з рекордним ККД (більше 90%) і цифровим управлінням. У режимі повного завантаження (обсяг завантажувальної камери – 100 л) час згоряння палива досягає чотирьох годин. Цього достатньо для підтримки оптимальної температури в приватному будинку протягом 24 годин.

Vitoligno 100-S V10A здатний працювати в бівалетном режимі, тобто як єдиний опалювальний і водогрійний котел. Він може експлуатуватися в парі з газовим або рідкопаливним котлами. Запуск резервного котла відбувається тільки в тому випадку, якщо потужності дров’яного не вистачає. Таким чином, Vitoligno 100-S стає ідеальним рішенням в якості розширення при добудові будинку.

Потужність теплогенератора від 18 до 45 кВт. За рахунок піролізного спалювання (газогенерації) досягається висока ефективність і низьке споживання палива.

Комфортне завантаження дров, брикетів забезпечується завдяки широкому куту відчинення дверей і глибині завантажувальної камери до 56 см. Камера вміщає поліна довжиною понад 50 см. Розпал котла менше п’яти хвилин.

Котел на дровах легко розмістити в приміщенні завдяки компактним розмірам і можливості вибору напрямку відчинення дверей. Зручне сервісне обслуговування – хороша доступність камери, змінне лицювання камери згоряння і форсунки.

Мікропроцесорний блок Ecotronic 100 дозволяє контролювати процес горіння дров на всіх стадіях роботи і підтримувати постійну температуру в системі опалення. Просте і зрозуміле управління котлом забезпечує символьний дисплей з підсвічуванням. Сенсорна панель дає користувачеві доступ до функцій контролю розпалу й горіння, подачі первинного і вторинного повітря, обмеження максимальної та мінімальної температури, а також контролю роботи опалювальних контурів.  Приготування гарячої води за допомогою розширення системи шляхом підключення універсального контролера Vitotronic 200-H.

Представляючи собою природну альтернативу опалення на рідкому паливі та газі, дрова забезпечують автономність і високий рівень енергопостачання. Крім того, вартість дров та брикетів менша від газу чи солярки та не схильна до коливань. Котел на дровах Viessmann Vitoligno 100-S V10A добре рішення для приватного будинку, коттеджу.

Багато українських забудовників віддають перевагу вітчизняному обладнанню. Один з найвідоміших українських виробників – Монастирищенський завод котельного обладнання, сайт https://teplolider.ua/. Завод виробляє котли з 1997 року. В асортименті підприємства як теплогенератори для побутових систем, так і для промислових. Високою популярністю у власників приватних будинків користуються твердопаливні котли довготривалого горіння ЛІДЕР.

Leave a Reply