Wilo-Atmos PICO – високоефективний циркуляційний насос

Wilo-Atmos PICO – новий циркуляційний насос з мокрим ротором, заснований на тій же платформі, що і знаменитий Wilo-Yonos PICO, оснащений високоефективним електронно-регульованим мотором.
Wilo-Atmos PICO дозволяє економити до 90% електроенергії в порівнянні зі стандартним насосом завдяки автоматичному регулюванню споживаної потужності. Від Yonos PICO він успадкував також простоту монтажу і експлуатації завдяки компактним розмірам, приєднанню Wilo-connector і прямому доступу до гвинтів мотора.
На корпус насоса нанесено спеціальне корозійно-стійке покриття.

Щоб насос став більш доступним, користувальницький інтерфейс і налаштування зменшені до необхідного мінімуму – двох режимів роботи і шести кривих. Управління здійснюється однією кнопкою. Wilo-Atmos PICO має оновлений зовнішній вигляд і конструкцію. Крім того новий насос має більш високий напір – до 7.5 м. Циркуляційний насос з мокрим ротором з різьбовим з’єднанням, електронно-двигун мотором EC, стійкий до струмів блокування, і вбудованим електронним регулюванням частоти обертання.

Wilo-Atmos PICO - новий циркуляційний насос з мокрим ротором
Wilo-Atmos PICO – новий циркуляційний насос з мокрим ротором

Переваги Wilo-Atmos PICO

  • Автоматичне регулювання частоти обертання
  • Енергоспоживання від 4 Вт
  • Високоефективний електронно-комутований мотор
  • Економія електроенергії до 90% у порівнянні зі стандартними насосами Wilo
  • Підключення за допомогою Wilo-connector (електричний роз’єм для зручного і безпечного підключення без інструментів)
  • Функція автоматичного перезапуску
  • Високий пусковий момент
  • 2 режими роботи Δp-v та n const (6 кривих: 3 Δp-v і 3 з постійною частотою)
  • Простота вибору режиму роботи в залежності від типу системи

Коли потрібно виконати найнеобхідніше

Завдяки технології зеленої кнопки, простому інтерфейсу і стандартної конструкції високоефективний насос Wilo-Atmos PICO є ідеальним продуктом початкового рівня для одно – і двоквартирних будинків. Оснащений самими основними параметрами і функціями насос можна швидко та просто ввести в експлуатацію в системах опалення, кондиціонування повітря та охолодження.

Циркуляційний насос з мокрим ротором з різьбовим приєднанням, електронно-двигун двигуном, стійкий до струмів блокування, і вбудованим електронним регулюванням потужності.

Застосування Wilo-Atmos PICO – усі системи водяного опалення, системи кондиціонування, промислові циркуляційні установки.

Leave a Reply