WILO-Star-Z NOVA T – поповнення лінійки рециркуляційних насосів WILO

Компанія WILO поповнила асортимент рециркуляційних насосів побутового застосування – моделлю WILO-Star-Z NOVA T.

WILO-Star-Z NOVA T - новий циркуляційний насос.

У конструкцію WILO-Star-Z NOVA T входить вбудований таймер, який забезпечує можливість вибору до трьох періодів включення і виключення насосів і вбудований термостат, який контролює зміну поточних параметрів в залежності від температури рідини. Немає необхідності у використанні допоміжних пристроїв (зовнішніх датчиків , додаткових кабелів і т.д.). Також в моделі передбачено кульовий кран, для легкого демонтажу мотора і зворотний клапан – для більш простого монтажу. Крім того, новинка має теплоізоляцію корпусу, яка дозволяє істотно знизити тепловтрати.

У WILO-Star-Z NOVA T – легка установка, налаштування і управління, які здійснюється за допомогою поворотної зеленої кнопки. Крім того, WILO-Star-Z NOVA T має функції підтримки температури і розпізнавання / підтримки термічної дезінфекції бойлера. Також, модель має новий покращений ЖК-дисплей, більш компактний дизайн електронного блоку і приєднання WILO-connector для здійснення простого електропідключення без інструментів.

Новинка отримала електронно-комутований мотор на постійних магнітах і замінила собою застарілий Star-Z 15 TT. Насос доповнив серію WILO-Star-Z NOVA і став оптимальним рішенням для систем рециркуляції ГВП.

« Ми намагаємося регулярно оновлювати асортимент обладнання, орієнтуючись на потреби ринку. Для систем ГВП побутового сегмента, новітній WILO-Star-Z NOVA T – універсальне рішення, яке поєднує в собі функціональність Star-Z 15 TТ і ефективність Star-Z NOVA, а енергоспоживання насоса всього 6 Вт », – зазначає Олег Свиридов, фахівець з насосів WILO.

Leave a Reply