Wilo-Varios PICO – циркуляційний насос представлений на ISH

Рішення Wilo-Varios PICO для заміни насосів з найбільш повною сумісністю були представлені в цьому році на міжнародній виставці систем теплопостачання, водопостачання та кондиціонування ISH у Франкфурті-на-Майні (Німеччина).

Насос циркуляційний Wilo Varios PICO

Насос Wilo-Varios PICO має найвищу ступінь сумісності на ринку, тому він відмінно підходить для заміни старих моделей. Wilo-Varios PICO може використовуватися для заміни автономних і встановлених в загальній системі опалення.

Завдяки поєднанню стандартного і зовнішнього режимів регулювання, а також таких функцій технічного обслуговування, як видалення повітря і перезапуск насос Wilo-Varios PICO вигідно відрізняється своєю зручністю в експлуатації.

«Це, однозначно, найбільш зручне рішення для заміни застарілого насосного обладнання , – заявляє Джованна Лой ле Карререс (Giovanna Loi le Carreres), менеджер по продукції WILO. – Окрім простоти установки і технічного обслуговування, Wilo-Varios PICO передбачає ручний перезапуск, який був так необхідний нашим клієнтам».

Новизна Wilo-Varios PICO полягає також в програмних можливостях функції синхронізації. Вони дозволяють повністю відтворити гідравлічні характеристики насоса, що вимагає заміни. Особлива експлуатаційна гнучкість Wilo-Varios PICO забезпечується, в тому числі, за допомогою технології «зеленої кнопки». Вона дозволяє отримати максимально зручне обслуговування як при установці, так і в ході експлуатації. На сучасному ЖК-дисплеї чітко відображаються необхідні для установки параметри. Дві кнопки: для режиму регулювання і для попередньо налаштованих характеристик дозволяють виконати «розумну» настройку насоса відповідно до наявних умов. Крім цього, насос Varios PICO має одну з найбільш компактних конструкцій в своєму класі і завдяки системі Dual Electrical Connection System може додатково оснащуватися регульованими електричними роз’ємами. Це сприяє розширенню спектра застосування даного рішення для заміни інших насосів.

« У даній моделі ми задовольнили потребу клієнтів в практично універсальному рішенні в якості заміни, яке може змінюватися в залежності від параметрів зовнішнього середовища », – пояснює Джованна Лой ле Карререс. Саме необхідність клієнтів в подібному універсальному рішенні спонукала компанію WILO до розробки нової моделі. У зв’язку з цим нова модифікація продукту передбачатиме додаткові сфери застосування: у області геотермальної і сонячної енергії. Німецька компанія послідовно втілює пропозиції своїх клієнтів в життя.

« Завдяки Wilo-Varios PICO у монтажників завжди під рукою потрібне рішення, і не важливо, чи йде мова про вбудовану або автономну опалювальну систему, геліоустановку або геотермальну насосну систему », – додає Лой ле Карререс.

Таким чином, Wilo-Varios PICO позиціонується на ринку як відмінне рішення для заміни насосів з неперевершеною експлуатаційною гнучкістю

Leave a Reply