Yonos MAXO-Z – новий насос ВІЛО для ГВП

Wilo-Yonos MAXO-Z циркуляційний насос фото.

Забезпечення комфортного, безпечного ГВП в нових та реконструйованих будинках важлива задача для проектувальників та виробників насосного обладнання. Німецька компанія WILO анонсує новий високоефективний циркуляційний насос Wilo-Yonos MAXO-Z .

Циркуляційний насос Wilo-Yonos MAXO-Z це найвищі стандарти енергоефективності, надійності, комфорту під час експлуатації, монтажу, обслуговування.

Погана циркуляція види в трубопроводах створює ризик розмноження небезпечних бактерій – легіонелл. З кожним роком як для приватних, так і для комерційних споруд вводяться більш високі вимоги до насосного обладнання, яке буде забезпечувати гаряче водопостачання. одна з провідних виробників насосних установок у світі – Компанія Wilo не стоїть осторонь сучасних трендів і випустила новий високоефективний циркуляційний насос Wilo-Yonos MAXO-Z, який забезпечує санітарну безпеку та надійну циркуляцію гарячої питної води.

Як розповів менеджер Wilo Карстен Брейман, директива ErP,яка почала діяти кілька років тому, встановила нові вимоги та стандарти до енергоефективності насосного обладнання. Компанія WILO впровадила європейські вимоги до енергоефективності при розробці насоса Wilo-Yonos MAXO-Z. Циркуляційний насос з мокрим ротором Wilo-Yonos MAXO-Z надає максимум переваг – забезпечує низьке енергоспоживання та значно скорочує витрати на електроенергію. Перевагами виробу можна скористатись як у комерційних будинках, так і в приватних будинках.

Циркуляційні насоси ГВП в багатьох місцях (наприклад, готелі, лікарні) працюють цілодобово і в таких місцях високоефективний Wilo-Yonos MAXO-Z є просто незамінним та сприяє високій економії електроенергії в порівнянні з стандартними виробами.

Рідкокристалічний дисплей дозволяє візуально контролювати ступінь обертання, напір, і можливі помилки. Необхідний тиск води в трубах забезпечується за допомогою режиму регулювання dp-с. Більш точні налаштування – більш висока економія. Ще одна нова функція – чітке відображення кодів помилок. Будь-які несправності виявляються з появою відповідного коду на дисплеї. Будь-які несправності можуть бути негайно виявлені та ідентифіковані. “Це зводить до мінімуму обсяги роботи сервісної служби в разі несправності “, – підкреслив Карстен Брейман.

Технічні характеристики Wilo-Yonos MAXO-Z.

Завдяки невеликим габаритам насосу та наявності оригінального підключення Wilo-коннектор забезпечується швидка інсталяція виробу та подача живлення. Спочатку кабель під’єднується до роз’єму і тільки потім підключається до насосу. Це зручно, швидше та надійніше.

В Україні великий вибір циркуляційних насосів пропонує інтернет-магазин Tatra Garden. Також в асортименті компанії мотокоси, бензопилки, зварювальні апарати, кущорізи, мотобури та інший бензиновий та електричний інструмент. Магазин пропонує доступні ціни, швидку доставку та якісний сервіс.

Leave a Reply