Електричний котел EQB: NAVIEN виходить на ринок електрокотлів

Команія KD Navien розширила асортимент представивши новий електричний котел Navien EQB.

Лінійка EQB

Електричний котел Navien EQB представлений моделями з різною потужністю від 8 до 24 кВт. На поточний час пропонуються котли:

  • 8,12 кВт з однофазним / трифазним підключенням
  • 15,18 і 24 кВт з трифазним підключенням

В першу чергу варто відзначити компактні розміри, лаконічний дизайн, ергономічну і інтуїтивно зрозумілу панель управління з ЖК дисплеєм.
Не зважаючи на компактні розміри, котел Navien EQB повністю укомплектований для монтажу «під ключ» в автономній системі опалення. До комплектації входить трьохшвидкісний циркуляційний насос, група безпеки, розширювальний бак, блок автоматики, датчики.

Конструкція електричного котла NAVIEN EQB

Ключовий елемент електричного котла – бак з електричними нагрівачами (ТЕНами). В Navien приділили цьому вузлу особливу увагу. Вып максимально надійний і безпечний. Для захисту від корозії і максимального терміну експлуатації, бак електрообігрівача зроблений з високоякісної нержавіючої сталі з нікелевим покриттям STS304. Електричні нагрівачі (ТЕНи) зроблені зі спеціального сплаву Incoloy 800, який являє собою сплав заліза, нікелю і хрому з додаванням молібдену, міді і титану. Сплав має високу міцність, відмінний спротив до окислення і вапняних відкладеннь при високому температурному впливі.

Контроль та захист

Для безпечної експлуатації та захисту внутрішніх деталей від ушкодження, в котлі застосована багаторівнева система контролю, яка включає в себе датчики температури і тиску, термостат безпеки, датчика рівня води в баку з електричними нагрівачами. Крім того, в котлі присутня функція захисту від замерзання і антиблокування насоса.

Доволі часто при виборі електричного котла для об’єктів з недостатньо потужною електромережею виникає перекіс фаз в результаті нерівномірного навантаження. Електрокотел NAVIEN EQB має вбудовану систему, яка контролює фазову рівновагу, перерозподіляє навантаження, а також захищає від короткого замикання.
Електрокотел Navien EQB призначений для опалення, але при підключенні додаткового комплекту (триходовий клапан і датчик температури бойлера), котел може нагрівати воду в бойлері непрямого нагріву. При цьому використовується автоматика котла, включаючи функцію антибактеріального захисту (антілегіонелла).

Перераховані функції, а також, висока надійність і безпека, екологічність, простий монтаж, відсутність необхідності в окремому приміщенні, димарі і вентиляції, безшумна робота – безумовні переваги електричного котла Navien EQB, які дозволяють успішно конкурувати на ринку і сталь лідером в своєму класі.

Зверніть увагу:

  • Вбудований розширювальний бак об’ємом 8 л
  • Бак електронагрівачів з нержавіючої сталі
  • Один з найбільш компактних у своєму класі
  • Гарантія 3 роки

Leave a Reply