GRUNDFOS SCALA2 та AQtap кращі продукти за підсумком German Design Award

GRUNDFOS AQtap - переможець на German Design Award.

Концерн Grundfos став володарем престижної німецької національної премії в сфері продуктового дизайну German Design Award. Насосна установка GRUNDFOS SCALA2 і термінал для роздачі води GRUNDFOS AQtap визнані кращими продуктами в категоріях «Енергетика» і «Промисловість» відповідно.

Авторитетне журі з єкспертів та фахівців галузі високо оцінило роботу дизайнерів і інженерів Концерну Grundfos. Зокрема, говорячи про SCALA2, експерти відзначили, що установка «дивно компактна» і «відрізняється ефективністю, надійністю і безшумністю». Термінал для платної роздачі води AQtap був виділений серед інших претендентів на перемогу за функціональний дизайн корпусу пристрою, який не тільки захищає систему від зовнішніх впливів, але і робить нескладним процес установки і експлуатації «водного терміналу». «Це в повній мірі відповідає класичному вимогу відповідності форми і функції», – пояснили в журі.

Установка терміналів для платної роздачі води – одне з рішень Grundfos в рамках виконання зобов’язань сталого розвитку: забезпечення водою населення в країнах, що розвиваються. У терміналах AQtap кожен бажаючий може отримати необхідну кількість води. Ціна на ресурс визначається угодою між суспільством і муніципальної організацією. Подібна модель водопостачання забезпечує постачальнику фінансову безпеку і гарантує прозорість його діяльності. Відзначимо, що у Концерну існують рішення і для посушливих регіонів. Одне з них – система AQpure на базі свердловинного насоса SQflex, що працює від сонячної енергії. Установка містить фільтри для очищення забрудненої і річкової води до стану, при якому вона стає придатною до застосування в побуті і навіть для пиття.

Премія German Design Award створена в 1969 році за ініціативою Міністерства економіки та технології Німеччини. Вона вручається компаніям за досягнення в області продуктового дизайну в різних секторах промисловості: виробництві побутового та промислового обладнання, товарів народного споживання, предметів меблів, одягу та ін. Учасники змагаються в номінаціях, розділених на три категорії: «Кращий комунікативний дизайн» (Excellent Communications Design ), «Кращий продуктовий дизайн» (Excellent Product Design) і «Універсальний дизайн» (Universal Design). У 2017 році Grundfos також був серед переможців престижного змагання – тоді нагороду «взяв» циркуляційний насос GRUNDFOS ALPHA3.

Leave a Reply