IMMERGAS STAR – традиційні газові котли по доступній ціні

Серія традиційних газових котлів Immergas Star – унікальна пропозиція, яка досить успішно поєднує в собі якість, надійність і вигідну ціну. Управляти пристроєм легко – проста експлуатація.
Газові котли IMMERGAS STAR

Одна з головних переваг, які є в газових котлів Immergas Star це компактність. Дизайн кожної моделі ретельно продуманий – він акуратний, простий і лаконічний. Прилади добре поєднуються з будь-якими інтер’єрними рішеннями.

Газові котли IMMERGAS STAR – переваги та особливості

Функціональність IMMERGAS STAR здатна задовольнити навіть найвибагливіших власників. Цифровий дисплей дозволяє побачити повну інформацію про роботу котла, а головне, можливі збої в його роботі. Завдяки кнопковому управління налаштувати потрібний режим дуже легко і швидко.

Котли оснащені спеціальною електронною платою, яка дозволяє контролювати температурний режим, як води, так і опалення. В результаті споживається менше газу, менші витрати.

Переваги та особливості газових навісних котлів Immergas Star наступні:

 • широкий асортимент;
 • компактні розміри;
 • висока функціональність;
 • зручний дисплей;
 • прості налаштування;
 • економічність у використанні.

Дану серія є однією з кращих, а з урахуванням того, що ціна газових котлів IMMERGAS STAR дуже доступна. Це оптимальний вибір серед бюджетних рішень.

IMMERGAS STAR: газові котли з бітермічним теплообмінником

Відносно невелика ціна, малі розміри, наявність моделей з відкритою і закритою камерою згоряння, добре продуманий алгоритм роботи автоматики і виключно висока надійність дозволяють їм успішно конкурувати з аналогічними котлами інших виробників.

До переваг котлів серії STAR, як і всіх котлів IMMERGAS, можна віднести наступні конструктивні особливості:

 • на котлах встановлюються насоси виключно фірми Grundfos, насосні групи.
  Насосні группи в зборіі являють собою складний вузол, який об’єднує насос, колектор опалення, запобіжний скидний клапан, автоматичний регульований байпас, автоматику, реле тиску системи опалення, ручний кран заповнення та підживлення системи опалення та роз’єм для підключення гідравлічного манометра. Добре продумана компоновка і висока якість обробки деталей, виготовлених з композитних матеріалів, роблять роботу насосної групи ГРУНДФОС досить ефективною і практично безшумною. Газові котли STAR (і в цілому котли IMMERGAS) одні з найбільш тихих котлів в світі.
 • регульований автоматичний байпас системи опалення.
  Змонтований в насосній групі, він є, з одного боку, захисним пристроєм, який запобігає закипання теплообмінника при закупорці системи опалення і при цьому знижує навантаження на лопатки турбіни циркуляційного насоса, а з іншого боку – пристроєм регулювання, що дозволяє підлаштувати роботу насоса котла до гідравлічного опору системи опалення.
 • штуцер на вузлі підключення димоходу до котла
  Він дозволяє проводити вимірювання розрядження, створюваного в приймальнику повітряного тиску вентилятора при його роботі і подається на прессостат димовидалення. Використання цього штуцера при діагностиці роботи димоходу дозволяє локалізувати несправність, що значно скорочує час її пошуку.
  герконовий датчик протоку ГВС

З огляду на його простоту і високу надійність, безумовно це перевага котлів IMMERGAS STAR.
фактором підвищення надійності роботи котлів STAR є також те, що в якості температурних датчиків на них використовуються накладні датчики NTC.

Установка розширювального бачка праворуч від камери згоряння котла дозволила зменшити глибину котлів STAR до 240 мм.
Як і всі котли IMMERGAS, котли STAR прийнятніі до теплоносіїв з етіленгліколевими і пропіленгліколевими добавками.

Особливо велику роль в підвищенні надійності та збільшення терміну служби котлів STAR, грає добре продуманий, раціональний алгоритм роботи автоматики. Головною відмінною рисою роботи автоматики є те, що при включенні котла на систему опалення потужність пальника повільно, протягом певного часу, збільшується з мінімального значення до максимального. У порівнянні з котлами багатьох інших виробників, в яких пальник практично відразу виходить на максимальну потужність, подібний алгоритм роботи дає наступні переваги:

 • значне зниження термічного навантаження на бітермічний теплообмінник, збільшення терміну його служби,
 • зменшення частоти і амплітуда коливань температури в системі опалення
 • пальник працює набагато тихіше

Котли газові настінні IMMERGAS STAR

Особливості настінних газових котлів IMMERGAS STAR

 • в кожній серії котлів одна і та ж плата, яка без переналаштувань, працює в моделях з відкритою і закритою камерою згоряння;
 • регульована затримка повторного включення пальника дозволяє підлаштувати роботу котла під конкретну систему опалення;
 • спеціальний алгоритм реакції котла з відкритою камерою згоряння на спрацьовування термостата димовидалення дозволяє котлу самостійно перезапускатися, якщо причина, що викликала це спрацьовування, зникла, і зупинятися в очікуванні ручного перезапуску, якщо ця причина збереглася;
 • наявність режиму адаптації до малої споживаної потужності в контурі ГВП дозволяє відносно стійко підтримувати задану температуру гарячої води при малому протоку або коли температура вхідної холодної води висока (проте не досить висока, щоб її безпосередньо використовувати в якості гарячої води).

Крім того, газові котли IMMERGAS STAR мають свій захист подібний до котлів з роздільними теплообмінниками. Він полягає в наступному. Якщо при роботі котла на контур опалення в контурі ГВП температура перевищить +60 град. С (що може трапитися, якщо почав підтікати кран гарячої води), котел, продовжуючи працювати, підтримує в контурі опалення температуру + 57 град С і на дисплеї висвічує код помилки «28». Це дозволяє своєчасно усунути протікання крана. Якщо цього не зробити, то вода контуру ГВП, постійно тече по теплообміннику, буде нагріватися до температури контуру опалення, що може привести до швидкого виходу його з ладу.

Leave a Reply